TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Inge de Bruijn heeft tijdens haar carrière als zwemmer heel wat van de wereld gezien, maar ze raakt ook niet uitgekeken op Nederland. In het nieuwe seizoen van Nederland Ontdekt - het tiende alweer - laat ze samen met Ferry Doedens de mooiste plekjes in binnen- en buitenland zien.
Na haar succesvolle zwemcarrière, waarin ze onder meer vier keer olympisch goud won, bleef De Bruijn de schijnwerpers zoeken. Zo deed ze mee aan de dansprogramma’s Dancing with the stars, Let’s dance en Sterren dansen op het ijs, was ze jurylid in Sterren springen en reisde ze naar China voor In het spoor van Peking Express. Haar opvallendste televisiedeelname beleefde de oud-zwemkampioen in 2017, toen ze naakt op partnerjacht ging in Adam zkt. Eva VIPS.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten