TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het ergste van alles: de bioloog zit momenteel in een regenwoud in Suriname en kan vanwege de mist geen kant op.
Lees ook: Koningscobra Freek Vonk wekt verbazing bij kijkers Humberto
Op Instagram doet hij zojuist zijn verhaal. "Gisteren heb ik tijdens de opnames van het nieuwe seizoen Freeks Wilde Wereld een ongelukje gehad. Ik had een prachtige tijgermeerval in mijn net gevangen die ik natuurlijk zo snel mogelijk wilde bevrijden", begint hij nog vrij positief. Alleen is dat maar van korte duur. "Tijdens het losmaken stak hij mij echter met een van de stekels in zijn borstvinnen in mijn hand. Deze stekels zijn groot, vlijmscherp, keihard en ze zitten helaas vol met weerhaken. De stekel brak af in mijn hand en zit sindsdien muurvast."
Vanwege de nacht en de mist heeft er nog geen arts naar gekeken. "Het vervelende was dat ik vannacht met de stekel in mijn hand heb moeten proberen te slapen. Wonder boven wonder is dat best goed gelukt. Want mijn hand zwol nogal op, zoals jullie kunnen zien."
Toch vermoedt hij niet dat hij gif heeft binnen gekregen. "Veel meervallensoorten zijn giftig, ze hebben gifklieren die verbonden zijn aan hun stekels. Ik heb daar bij deze tijgermeerval gelukkig niets van gemerkt. Of de zwelling moet hier iets mee te maken hebben, maar dat is waarschijnlijk gewoon vochtophoping. Kortom, dit komt goed", hoopt hij op het beste.
Lees hieronder zijn complete bericht.
Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven
08:26De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren