TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat wordt even wennen.
Aan alles komt een einde, zo ook aan het tijdperk van Gerard Ekdom bij Radio 10. Aan het begin van deze week werd bekend dat de radiopresentator besloten heeft om de overstap te maken naar Radio Veronica. "Veronica was mijn droom toen ik twaalf jaar oud was. En nu, 34 jaar later, gaat het dan eindelijk gebeuren. Het is de spannendste en meest risicovolle stap die ik ooit heb gemaakt," deelde hij mee.
De risico's van deze beslissing worden vandaag duidelijk. Met zijn overstap zegt Ekdom immers niet alleen vaarwel tegen Radio 10, maar ook tegen Talpa als geheel. Een woordvoerder van Talpa meldt dan ook zojuist aan AD: "Met de overstap van Gerard Ekdom van Radio 10 naar Radio Veronica worden, naast zijn radiowerkzaamheden, ook zijn televisiewerkzaamheden bij ons beëindigd." Dit houdt in dat er nu gezocht moet worden naar een nieuwe presentator voor onder meer The Tribute: Battle of the Bands en De Top 4000 Muziekquiz.
Deze veranderingen zullen echter pas van kracht worden bij de start van een nieuw seizoen, aangezien Gerard nog tot 31 juli onder contract staat bij Talpa.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?