TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Heuglijk nieuws voor Gerda Keuter en Klaas Romkes van de realityserie Urk. Er is een tweede kindje op komst!
Dat hebben ze wereldkundig gemaakt op Instagram.
Het stel plaatst een foto van hun dochter die een wel heel bijzonder shirt draagt. "Ik word grote zus", staat erop. "Groot nieuws! De tweede Romkes-baby is onderweg", schrijven Gerda en Klaas bij het kiekje.
Vorig jaar januari werd het koppel de trotse ouders van hun eerste kindje: dochter Mathilde Lydia (Maily). "Het mooiste meisje wat we ooit gezien hebben, maar dan zijn we misschien ook een beetje partijdig", lieten ze destijds weten.
De zwangerschap van Gerda zal vast en zeker te zien zijn in het nieuwe seizoen van Urk dat vanaf 14 mei 2024 elke dinsdag om 20:00 uur te zien is bij SBS6. De realityserie is al sinds de start in 2019 met zo'n 1 miljoen kijkers per aflevering een groot succes voor de zender.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie
16:39Nieuw seizoen Flikken Maastricht gaat op deze datum van start