TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Heuglijk nieuws voor Gerda Keuter en Klaas Romkes van de realityserie Urk. Er is een tweede kindje op komst!
Dat hebben ze wereldkundig gemaakt op Instagram.
Het stel plaatst een foto van hun dochter die een wel heel bijzonder shirt draagt. "Ik word grote zus", staat erop. "Groot nieuws! De tweede Romkes-baby is onderweg", schrijven Gerda en Klaas bij het kiekje.
Vorig jaar januari werd het koppel de trotse ouders van hun eerste kindje: dochter Mathilde Lydia (Maily). "Het mooiste meisje wat we ooit gezien hebben, maar dan zijn we misschien ook een beetje partijdig", lieten ze destijds weten.
De zwangerschap van Gerda zal vast en zeker te zien zijn in het nieuwe seizoen van Urk dat vanaf 14 mei 2024 elke dinsdag om 20:00 uur te zien is bij SBS6. De realityserie is al sinds de start in 2019 met zo'n 1 miljoen kijkers per aflevering een groot succes voor de zender.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'