TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
"Zion is vandaag plotseling overleden", vertelt de stand-upcomedian, acteur, televisiepresentator, zanger en producent op Instagram. De hond is maar vijf jaar oud geworden. Hij deelt een reeks foto's van de hond samen met zijn kinderen.
Jandino begint zijn bericht met het feit dat hij wel eens een grap maakt dat hij huisdieren liever 'kwijt dan rijk' is', maar dit is heel andere koek. "Slaap zacht Zion. Maar door de enorme liefde van mijn kinderen voor de dieren kon ik niet anders dan ook van Zion houden", schrijft hij. "Mijn hart breekt als ik het verdriet zie bij Shirley en de kinderen." Ook heeft hij nog een boodschap voor zijn volgers: "Wat ik eigenlijk wil zeggen, heb elkaar lief. Het kan zomaar voorbij zijn...", deelt hij met een huil-emoticon en een gebroken hartje.
Momenteel is de veelzijdige Asporaat te zien in de bioscoopfilm Bon Bini Holland 3. Hij duikt hierin in de huid van verschillende typetjes waaronder de bekende Judeska.
Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen
09:51In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!