TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Gisteren was de laatste aflevering van Down the Road en het programma heeft er ondanks de kritieken vooraf een grote groep fans bij. Gordon denkt dan ook dat een tweede seizoen niet kan uitblijven.
Op Instagram laat de zanger weten dat de Nederlandse versie van Down the Road vooraf al werd vergeleken met de Belgische editie en dat kijkers Gordon niet de juiste persoon vonden voor het programma. Inmiddels heeft Gordon het tegendeel bewezen. “De Nederlandse versie wordt omarmd door inmiddels meer dan 700.000 kijkers elke week gemiddeld. Ik heb zo genoten van dit avontuur en het kan niet anders dan dat we terug gaan komen met dit geweldige programma!”
De laatste aflevering van Down the Road, waarin Gordon op roadtrip gaat met jongeren met het Syndroom van Down, trok gisteravond nog 604.000 kijkers.
Oorspronkelijk zou het programma afgelopen november al van start gaan, maar door verschillende redenen werd Down the Road steeds verplaatst.
Het programma is van origine Vlaams, waarin Dieter Coppens de presentatie doet en reisleider is. In het voorbije seizoen, dat te zien was op NPO3, ging Coppens met een groep van zes jongeren met het syndroom van down onder andere naar Spanje en Marokko.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien