TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Gisteren was de laatste aflevering van Down the Road en het programma heeft er ondanks de kritieken vooraf een grote groep fans bij. Gordon denkt dan ook dat een tweede seizoen niet kan uitblijven.
Op Instagram laat de zanger weten dat de Nederlandse versie van Down the Road vooraf al werd vergeleken met de Belgische editie en dat kijkers Gordon niet de juiste persoon vonden voor het programma. Inmiddels heeft Gordon het tegendeel bewezen. “De Nederlandse versie wordt omarmd door inmiddels meer dan 700.000 kijkers elke week gemiddeld. Ik heb zo genoten van dit avontuur en het kan niet anders dan dat we terug gaan komen met dit geweldige programma!”
De laatste aflevering van Down the Road, waarin Gordon op roadtrip gaat met jongeren met het Syndroom van Down, trok gisteravond nog 604.000 kijkers.
Oorspronkelijk zou het programma afgelopen november al van start gaan, maar door verschillende redenen werd Down the Road steeds verplaatst.
Het programma is van origine Vlaams, waarin Dieter Coppens de presentatie doet en reisleider is. In het voorbije seizoen, dat te zien was op NPO3, ging Coppens met een groep van zes jongeren met het syndroom van down onder andere naar Spanje en Marokko.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's