TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dinsdag vierde Hans Klok zijn 53ste verjaardag in The Harbour Club in Amsterdam. Tijdens dit feest heeft hij zijn vriend Dann Stevens ten huwelijk gevraagd. Dit deed hij in een volle zaal op het podium. Dann zei volmondig 'ja' op het aanzoek. De twee zijn op dit moment ruim zes jaar samen.
"Ik ben eigenlijk compleet in shock en ik denk dat hij dit vanmiddag pas bedacht heeft.", vertelt Dann aan Shownieuws. Hans beaamt dit lachend: "Ja. We hebben het er wel eens vaker over gehad en ik vind dat ook wel leuk, omdat we hopelijk nog zo lang doorgaan." De illusionist geeft tijdens het interview eerlijk toe eigenlijk niet zoveel met het huwelijk te hebben: "Maar we gaan het zien en we gaan het doen, proost!"
Hans genoot lang van het vrijgezellenleven toen daar eind 2016 verandering in kwam. Tijdens een show in Koninklijk Theater Carré haalde hij iemand uit het publiek om hem te helpen op het podium; dat was Dann. De vonk sloeg toen gelijk over. Dann is zelf ook illusionist dus de twee hebben op dat vlak veel met elkaar gemeen.
Beestenboel krijgt geen tweede seizoen
11:54SBS-hits De Hanslers en Oh oh Den Haag krijgen extra afleveringen op KIJK.nl
11:18Roel van Velzen reageert verslagen op dood van 'zijn' Voice-talent Ben Saunders
10:19Thomas van Groningen verbaasd over Televizier-nominatie: 'Ben ik nou een van die drie beste presentatoren?'
10:00Afke Boven over haar favoriete tv-serie: 'Ik zag het voor het eerst toen ik 19 was'