TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dinsdag vierde Hans Klok zijn 53ste verjaardag in The Harbour Club in Amsterdam. Tijdens dit feest heeft hij zijn vriend Dann Stevens ten huwelijk gevraagd. Dit deed hij in een volle zaal op het podium. Dann zei volmondig 'ja' op het aanzoek. De twee zijn op dit moment ruim zes jaar samen.
"Ik ben eigenlijk compleet in shock en ik denk dat hij dit vanmiddag pas bedacht heeft.", vertelt Dann aan Shownieuws. Hans beaamt dit lachend: "Ja. We hebben het er wel eens vaker over gehad en ik vind dat ook wel leuk, omdat we hopelijk nog zo lang doorgaan." De illusionist geeft tijdens het interview eerlijk toe eigenlijk niet zoveel met het huwelijk te hebben: "Maar we gaan het zien en we gaan het doen, proost!"
Hans genoot lang van het vrijgezellenleven toen daar eind 2016 verandering in kwam. Tijdens een show in Koninklijk Theater Carré haalde hij iemand uit het publiek om hem te helpen op het podium; dat was Dann. De vonk sloeg toen gelijk over. Dann is zelf ook illusionist dus de twee hebben op dat vlak veel met elkaar gemeen.
Soy Kroon bezoekt festivals voor tv-special De Opening: 'Liefde voor cultuur'
08:04Johan Derksen moest hond Cuby laten inslapen: 'Hij was op'
07:40Dyantha Brooks verlengt SBS-contact met drie jaar: 'Enorm blij met het vertrouwen'
07:26Johnny de Mol zwaait af bij De oranjezomer: 'Hélène was er altijd als ik er doorheen zat'
07:21Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'