TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een interview met Weekend verklaart Klok dat hij persoonlijk heeft geprobeerd om het conflict tussen Geer en Goor de wereld uit te helpen.
Joling en Gordon leken altijd al een haat-liefdeverhouding te hebben, maar de bom barstte enkele jaren geleden toen Gerard bij RTL tekende terwijl hij volgens Gordon had toegezegd met hem naar SBS 6 te gaan. Sindsdien is het definitief hommeles, zeker nu ze zelf hun eigen realityserie hebben.
Zonde, vond Hans Klok die zelf altijd erg genoot van hun succesvolle realityseries als Joling & Gordon over de vloer. Hij probeerde te bemiddelen, maar stuitte al snel op fikse weerstand: "Ja, maar het is me niet gelukt. Als een van de partijen dat resoluut afwijst, heeft het geen zin om de andere te benaderen.”
Volgens Klok, die hecht bevriend is met Gerard Joling, is het zonde dat de mannen niet nader tot elkaar kunnen komen: "Ik denk dat als je ze samen in een kamer zet met een fles wijn, die ruzie in vijf minuten is uitgepraat. Het is vaak de druppel die de emmer doet overlopen, in plaats van dat je nog weet waar het over ging.”
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’