TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een interview met Weekend verklaart Klok dat hij persoonlijk heeft geprobeerd om het conflict tussen Geer en Goor de wereld uit te helpen.
Joling en Gordon leken altijd al een haat-liefdeverhouding te hebben, maar de bom barstte enkele jaren geleden toen Gerard bij RTL tekende terwijl hij volgens Gordon had toegezegd met hem naar SBS 6 te gaan. Sindsdien is het definitief hommeles, zeker nu ze zelf hun eigen realityserie hebben.
Zonde, vond Hans Klok die zelf altijd erg genoot van hun succesvolle realityseries als Joling & Gordon over de vloer. Hij probeerde te bemiddelen, maar stuitte al snel op fikse weerstand: "Ja, maar het is me niet gelukt. Als een van de partijen dat resoluut afwijst, heeft het geen zin om de andere te benaderen.”
Volgens Klok, die hecht bevriend is met Gerard Joling, is het zonde dat de mannen niet nader tot elkaar kunnen komen: "Ik denk dat als je ze samen in een kamer zet met een fles wijn, die ruzie in vijf minuten is uitgepraat. Het is vaak de druppel die de emmer doet overlopen, in plaats van dat je nog weet waar het over ging.”
Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'
10:36Deze BN'ers doen mee aan het vijfde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:07Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog
09:33Goedele Liekens vertelt in Vandaag Inside over ex-partner die zeker twaalf keer vreemdging
09:03Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Taskmaster te zien zal zijn