TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt de illusionist aan De Telegraaf.
Hans heeft zelf een dramaserie bedacht waarin een vroeger bekende illusionist zijn talent wil overdragen aan kinderen. Iets wat hij altijd al gewild heeft. "Het is mijn grootste wens dat dit ooit van de grond komt."
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Actrice Ilse Warringa lijkt alvast erg te spreken over het idee van de illusionist. "Laatst sprak ik Ilse Warringa over dit plan, ze was meteen helemaal enthousiast." Toch verloopt het niet heel erg soepel om de serie aan de man te brengen. "Het is af en toe frustrerend hoe stroperig het gaat in Hilversum." Hans geeft echter niet op en denkt er zelfs aan om het idee dan maar te pitchen bij streamingdiensten als Videoland of Netflix. "Want ik denk: dit is internationaal ook een goed plan."
Of de serie van Hans er ooit gaat komen is dus nog maar de vraag.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'