TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Kandidaat Rob Goossens riep tijdens de vragenronde dat De Winter een hersentumor heeft, maar dat is onjuist: hij heeft asbestkanker. De Winter klaagt in een tweet over het feit dat dit antwoord niet werd gecorrigeerd en spreekt van 'slechte research'.
#deslimstemens twee fouten over mij passeren de jury ongemerkt,slechte research dus a) ik heb geen hersentumor‼️
b) @leondewinter2 /#leondewinter heeft mij zelfs geblokt vanwege gruwelijke pro @POTUS45 columns in de @telegraaf
EN IS OOK GEEN FAMILIE‼️#maartenvanrossem @KroNcrv — harry de winter (@harrydewintertv) July 21, 2022
Iets later wordt De Winter erop gewezen dat het enkel Goossens was die het als (foutief) antwoord gaf en dat het niet een fout is van de redactie. "Ok, een kandidaat van De Slimste Mens riep dit ongecorrigeerd, was niet de research van de redactie! Ik was in buitenland en kreeg alleen deze verwrongen info door dus prettig als iemand dat ff corrigeert", twitterde hij.
Goossens reageerde op de Twitter-berichten van De Winter:
Ik ben niet de redactie van De Slimste Mens, ik ben gewoon maar een kandidaathe dat probeerde te winnen door dingen te roepen die hij zich over jou meende te herinneren — Rob Goossens (@GoosR) July 21, 2022
Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland
06:47Vanavond op TV: Kamp Waes, No way back vips, Rampage: Big Meets Bigger