TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het is op dit moment razend populair onder de sterren: afvallen door het - eigenlijk voor diabetespatiënten bedoelde - medicijn Ozempic.
Herman den Blijker - die zelf diabetes heeft - keek er raar van op toen hij het aanbevolen kreeg door zijn arts, maar is er achteraf gezien toch blij mee.
De bekende chef-kok vond zichzelf te zwaar en besloot om het roer om te gooien, zeker nadat zijn zoon had uitgesproken bang te zijn om zijn vader misschien wel vroeg te moeten missen.
Lees ook: Filemon Wesselink maakt programma over Ozempic
Herman ging te rade bij een arts en die wilde hem het inmiddels bekende én beruchte Ozempic voorschrijven. Daar keek hij in eerste instantie gek van op, maar hij besloot om het toch te doen. "Dat medicijn is echt een soort mindfuck", vertelt hij aan RTL Boulevard.
Inmiddels is de chef-kok al 40 kilo afgevallen. "Ik voel me een stuk lichter natuurlijk." Herman hoopt zijn slanke figuur vast te kunnen houden.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie