TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het is op dit moment razend populair onder de sterren: afvallen door het - eigenlijk voor diabetespatiënten bedoelde - medicijn Ozempic.
Herman den Blijker - die zelf diabetes heeft - keek er raar van op toen hij het aanbevolen kreeg door zijn arts, maar is er achteraf gezien toch blij mee.
De bekende chef-kok vond zichzelf te zwaar en besloot om het roer om te gooien, zeker nadat zijn zoon had uitgesproken bang te zijn om zijn vader misschien wel vroeg te moeten missen.
Lees ook: Filemon Wesselink maakt programma over Ozempic
Herman ging te rade bij een arts en die wilde hem het inmiddels bekende én beruchte Ozempic voorschrijven. Daar keek hij in eerste instantie gek van op, maar hij besloot om het toch te doen. "Dat medicijn is echt een soort mindfuck", vertelt hij aan RTL Boulevard.
Inmiddels is de chef-kok al 40 kilo afgevallen. "Ik voel me een stuk lichter natuurlijk." Herman hoopt zijn slanke figuur vast te kunnen houden.
Partnerbijdrage
Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout:
09:02Fred wil geen verwijten van Ellen in B&B Vol Liefde
08:25Tijd voor MAX verwelkomt nieuwe gezichten in het komende seizoen
07:44De TV van gisteren: Vandaag Inside begint nieuw seizoen met bijna 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De marathonloper, Love it or list it Australië, Black Adam