TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het is op dit moment razend populair onder de sterren: afvallen door het - eigenlijk voor diabetespatiënten bedoelde - medicijn Ozempic.
Herman den Blijker - die zelf diabetes heeft - keek er raar van op toen hij het aanbevolen kreeg door zijn arts, maar is er achteraf gezien toch blij mee.
De bekende chef-kok vond zichzelf te zwaar en besloot om het roer om te gooien, zeker nadat zijn zoon had uitgesproken bang te zijn om zijn vader misschien wel vroeg te moeten missen.
Lees ook: Filemon Wesselink maakt programma over Ozempic
Herman ging te rade bij een arts en die wilde hem het inmiddels bekende én beruchte Ozempic voorschrijven. Daar keek hij in eerste instantie gek van op, maar hij besloot om het toch te doen. "Dat medicijn is echt een soort mindfuck", vertelt hij aan RTL Boulevard.
Inmiddels is de chef-kok al 40 kilo afgevallen. "Ik voel me een stuk lichter natuurlijk." Herman hoopt zijn slanke figuur vast te kunnen houden.
Vooruitblik: Cesar Zuiderwijk haalt snoeihard uit naar Golden Earring-tributeband: 'Rot op'
13:45Deze BN'ers maken sowieso hun opwachting in nieuw seizoen Moordfeest
13:30Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau