TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat is te zien in een fragment van de uitzending dat op X wordt gedeeld.
Bij het filmpje wordt geschreven: "Hermans aller-, echt allerlaatste. En ja hoor, hij zingt wéér! 31 december, oudejaarsavond op uw televisietoestel." Samen met zijn mede-programmamakers Klaas en Mylou vertolkt hij het nummer 'Mahna Mahna' van The Muppets.
Hermans aller-, echt allerlaatste. En ja hoor, hij zingt wéér!
31 december, Oudjaarsavond op uw televisietoestel https://t.co/lKh8IlkFts — Met het Mes op Tafel (@MesOpTafel) December 28, 2023
Het is niet voor het eerst dat hij een stukje zingt. Een aantal jaar geleden ging Herman viraal toen hij het nummer Walk This Way van Run DMC rapte in het spelprogramma.
Vanaf volgend jaar gaat Herman werken voor de KRO-NCRV. Hij stopt daarom met Met het Mes op Tafel van Omroep MAX en gaat De Slimste Mens presenteren.
Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'