TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De geruchten deden natuurlijk al een tijdje de ronde, maar nu is de kogel echt door de kerk: RTL gaat niet meer verder met het duo Frank en Rogier.
Het voorheen zo olijke duo Frank Jansen en Rogier Smit ligt al langer met elkaar in de clinch en dat maakte de samenwerking voor RTL er ook niet makkelijker op. “Door persoonlijke omstandigheden is het voor Frank en Rogier niet meer mogelijk om als duo de succesvolle programma’s te presenteren bij RTL die ze voorheen deden. Daar heeft RTL alle begrip voor, maar daarmee komt nu een einde aan de vaste samenwerking.”
RTL laat weten dat zij wel in goede harmonie uit elkaar zijn gegaan: “De beëindiging is in harmonie besloten en alle partijen kijken terug op een bewogen tijd die niettemin mooie televisie heeft opgeleverd.” Hoe en of Frank en Rogier ooit nog op televisie terugkeren is de grote vraag, als duo zal dat hoe dan ook niet het geval zijn.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal