TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De geruchten deden natuurlijk al een tijdje de ronde, maar nu is de kogel echt door de kerk: RTL gaat niet meer verder met het duo Frank en Rogier.
Het voorheen zo olijke duo Frank Jansen en Rogier Smit ligt al langer met elkaar in de clinch en dat maakte de samenwerking voor RTL er ook niet makkelijker op. “Door persoonlijke omstandigheden is het voor Frank en Rogier niet meer mogelijk om als duo de succesvolle programma’s te presenteren bij RTL die ze voorheen deden. Daar heeft RTL alle begrip voor, maar daarmee komt nu een einde aan de vaste samenwerking.”
RTL laat weten dat zij wel in goede harmonie uit elkaar zijn gegaan: “De beëindiging is in harmonie besloten en alle partijen kijken terug op een bewogen tijd die niettemin mooie televisie heeft opgeleverd.” Hoe en of Frank en Rogier ooit nog op televisie terugkeren is de grote vraag, als duo zal dat hoe dan ook niet het geval zijn.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'