TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Smit probeerde zijn gezicht als merk te registreren, maar volgens RTL Nieuws is de volkszanger daar niet in geslaagd. Het EUIPO heeft namelijk bepaald dat het gezicht van Smit niet bijzonder genoeg is. Volgens de instantie is het gelaat van Smit er één zoals zovelen.
Smit probeerde in 2016 zijn hoofd ook al als merk te registreren, maar ook toen ging het feest niet door. Zijn management heeft daar vervolgens bezwaar tegen aangetekend.
Aloys Buijs - de manager van de volkszanger heeft aan NU.nl laten weten niet blij te zijn met de beslissing. "Wij laten het er niet bij zitten. Dan kan Jan en alleman met je gezicht aan de haal gaan."
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk