TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Smit probeerde zijn gezicht als merk te registreren, maar volgens RTL Nieuws is de volkszanger daar niet in geslaagd. Het EUIPO heeft namelijk bepaald dat het gezicht van Smit niet bijzonder genoeg is. Volgens de instantie is het gelaat van Smit er één zoals zovelen.
Smit probeerde in 2016 zijn hoofd ook al als merk te registreren, maar ook toen ging het feest niet door. Zijn management heeft daar vervolgens bezwaar tegen aangetekend.
Aloys Buijs - de manager van de volkszanger heeft aan NU.nl laten weten niet blij te zijn met de beslissing. "Wij laten het er niet bij zitten. Dan kan Jan en alleman met je gezicht aan de haal gaan."
Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens
12:50Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'