TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Humberto Tan gaat een radioprogramma presenteren op NPO Radio 1. Daarnaast blijft hij ook werkzaam bij RTL.
Humberto Tan gaat radio maken. Dat heeft de presentator bevestigd aan De Telegraaf. Het gaat om een middagshow die elke week alleen op vrijdag te horen is tussen 14.00 en 16.00 uur. De 53-jarige Humberto blijft daarnaast ook te zien bij RTL. Daar presenteert hij op dit moment volop programma’s zoals The Repair Shop en The Big Music Quiz.
Opvallend detail is dat Dionne Stax, over wie werd gezegd dat ze een affaire had met Humberto, op hetzelfde tijdstip een radioprogramma gaat maken op NPO Radio 1, zij het op andere dagen. Ook Toine van Peperstraten is daarvoor aangetrokken door AVROTROS.
Het is niet voor het eerst dat Humberto zijn naam verbindt aan de publiek omroep (NPO). Van 1991 tot 2005 werkte hij er onder meer voor Studio Sport van de NOS.
Wanneer de nieuwe radioshow van Humberto te horen is, is nog niet bekend.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers