TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Humberto Tan gaat een radioprogramma presenteren op NPO Radio 1. Daarnaast blijft hij ook werkzaam bij RTL.
Humberto Tan gaat radio maken. Dat heeft de presentator bevestigd aan De Telegraaf. Het gaat om een middagshow die elke week alleen op vrijdag te horen is tussen 14.00 en 16.00 uur. De 53-jarige Humberto blijft daarnaast ook te zien bij RTL. Daar presenteert hij op dit moment volop programma’s zoals The Repair Shop en The Big Music Quiz.
Opvallend detail is dat Dionne Stax, over wie werd gezegd dat ze een affaire had met Humberto, op hetzelfde tijdstip een radioprogramma gaat maken op NPO Radio 1, zij het op andere dagen. Ook Toine van Peperstraten is daarvoor aangetrokken door AVROTROS.
Het is niet voor het eerst dat Humberto zijn naam verbindt aan de publiek omroep (NPO). Van 1991 tot 2005 werkte hij er onder meer voor Studio Sport van de NOS.
Wanneer de nieuwe radioshow van Humberto te horen is, is nog niet bekend.
De TV van gisteren: Kyle รฉn Danique stormen woedend weg tijdens gesprek met expert in MAFS
22:09Danique krijgt lovende woorden en bijval van MAFS-kijkers
15:26De eerste beelden van Het Jachtseizoen: Most Wanted 2026 zijn verschenen
15:10Linda heeft keiharde boodschap voor Anton in Married at First Sight: 'Knop omgezet'
13:56Deze hints wijzen naar Daan Boom als Mol in Wie Is de Mol? 2026