TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Humberto Tan gaat een radioprogramma presenteren op NPO Radio 1. Daarnaast blijft hij ook werkzaam bij RTL.
Humberto Tan gaat radio maken. Dat heeft de presentator bevestigd aan De Telegraaf. Het gaat om een middagshow die elke week alleen op vrijdag te horen is tussen 14.00 en 16.00 uur. De 53-jarige Humberto blijft daarnaast ook te zien bij RTL. Daar presenteert hij op dit moment volop programma’s zoals The Repair Shop en The Big Music Quiz.
Opvallend detail is dat Dionne Stax, over wie werd gezegd dat ze een affaire had met Humberto, op hetzelfde tijdstip een radioprogramma gaat maken op NPO Radio 1, zij het op andere dagen. Ook Toine van Peperstraten is daarvoor aangetrokken door AVROTROS.
Het is niet voor het eerst dat Humberto zijn naam verbindt aan de publiek omroep (NPO). Van 1991 tot 2005 werkte hij er onder meer voor Studio Sport van de NOS.
Wanneer de nieuwe radioshow van Humberto te horen is, is nog niet bekend.
Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen
16:15'Blauw jubileum' op afstand: Antoin Peeters viert mijlpaal tijdens burn-out
15:35'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'
13:59Verhuist Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer naar Videoland?