TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Humberto Tan reageert bij RTL Boulevard op de hardnekkige geruchten dat hij het wel gezien heeft op de late avond omdat hij al sinds november ontbreekt in de programmering.
Johan Derksen stelde bij Vandaag inside al dat Humberto en zijn collega Beau het 'heilig vuur' zouden missen, in tegenstelling tot Renze Klamer.
Tan kan daar weinig mee: "Dat het vuur bij mij ontbreekt? Tja, op dit moment doe ik de talkshow niet omdat ik opnames aan het maken ben voor RTL 4. Kijk, het is zo grappig dat mensen allerlei meningen hebben, maar niemand vraagt me wat."
Maar Humberto wil er geen onduidelijkheid over laten bestaan: "Ik heb trouwens ook al aangegeven dat ik aan het draaien ben. Ik doe er radio bij, ik kan je één ding verzekeren: al die dingen kun je niet doen als er geen vuur is. Soms moet je al die dingen aan je voorbij laten gaan, zoals een eend het water van zijn veren laat glijden."
Het idee dat 'ie uitgeblust zou zijn lijkt de 59-jarige programmamaker toch ietwat dwars te zitten: "Ik heb het 5 jaar alleen gedaan", zo memoreert hij aan voorganger RTL late night. "En dat tien maanden per jaar. Toen was er ook geen vuur? Als mensen nog twijfelen of ik wel of geen vuur heb… Ja, ik heb heel veel vuur."
Wilfred Genee wil voor de camera van Boulevard ook wel reageren: "Wat je ziet: Renze is een stuk jonger, bij hem merk je gretigheid en nieuwsgierigheid. Dat mis ik bij Beau en Humberto, ook omdat ik denk dat zij andere interesses hebben en dat hun focus niet meer ligt bij de talkshow, maar bij de andere programma’s die ze maken… Wat ik me heel goed kan voorstellen, dat herken ik zo nu en dan ook wel.”
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
22:26B&B Vol Liefde-stel Daní en Joy verwelkomen baby: 'Ons wondertje'
16:25Deze BN'er krijgt een gastrol in Medisch Centrum West: opvallende naam
15:09Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
