TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Op Instagram licht Ilse al een klein tipje van de sluier op.
In het populaire NTR-programma Verborgen Verleden gaan bekende Nederlanders op zoek naar hun familiegeschiedenis. Wie waren hun voorouders en wat deden ze? Om daar achter te komen, moeten de hoofdpersonen op een reis door het verleden. Soms heel ver terug, soms juist heel dichtbij.
De hoofdpersonen zijn vaak niet de minste namen. In het vorige seizoen, dat in maart en april van dit jaar nog te zien was, gingen onder meer Edson da Graça, Joke Bruijs, Joep van Deudekom en Daan Schuurmans op onderzoek uit.
In het komende seizoen is het dus onder meer de beurt aan Ilse Warringa. Deze actrice werd in 1975 geboren in Dalfsen en volgde onder meer een zang- en kunstenaarsopleiding in Zwolle, waar ze in 1998 is afgestudeerd als docent drama. Haar 'echte' doorbraak in Nederland heeft de actrice te danken aan haar rol als Juf Ank in de hitserie De Luizenmoeder. Danny Vera verklapte eerder bij Jinek al dat ook hij op zoek gaat naar zijn voorouders. Danny verwacht dat zijn roots in Spanje of Portugal liggen.
Of Dalsen, Zwolle en haar huidige woonplaats Amsterdam ook terugkomen in haar familiegeschiedenis, is de vraag. De actrice wil nog niet zeggen waar ze precies hebben opgenomen. "Maar het wordt prachtig", laat ze weten.
Wanneer het nieuwe seizoen van Verborgen Verleden te zien is, is vooralsnog niet bekend.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten