TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Op Instagram licht Ilse al een klein tipje van de sluier op.
In het populaire NTR-programma Verborgen Verleden gaan bekende Nederlanders op zoek naar hun familiegeschiedenis. Wie waren hun voorouders en wat deden ze? Om daar achter te komen, moeten de hoofdpersonen op een reis door het verleden. Soms heel ver terug, soms juist heel dichtbij.
De hoofdpersonen zijn vaak niet de minste namen. In het vorige seizoen, dat in maart en april van dit jaar nog te zien was, gingen onder meer Edson da Graça, Joke Bruijs, Joep van Deudekom en Daan Schuurmans op onderzoek uit.
In het komende seizoen is het dus onder meer de beurt aan Ilse Warringa. Deze actrice werd in 1975 geboren in Dalfsen en volgde onder meer een zang- en kunstenaarsopleiding in Zwolle, waar ze in 1998 is afgestudeerd als docent drama. Haar 'echte' doorbraak in Nederland heeft de actrice te danken aan haar rol als Juf Ank in de hitserie De Luizenmoeder. Danny Vera verklapte eerder bij Jinek al dat ook hij op zoek gaat naar zijn voorouders. Danny verwacht dat zijn roots in Spanje of Portugal liggen.
Of Dalsen, Zwolle en haar huidige woonplaats Amsterdam ook terugkomen in haar familiegeschiedenis, is de vraag. De actrice wil nog niet zeggen waar ze precies hebben opgenomen. "Maar het wordt prachtig", laat ze weten.
Wanneer het nieuwe seizoen van Verborgen Verleden te zien is, is vooralsnog niet bekend.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted