TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vorige week was Jada Borsato voor het laatst te zien in Goede Tijden Slechte Tijden en in een gesprek met Shownieuws laat de actrice weten dat ze in een warm bad terecht kwam.
De 19-jarige Jada maakte eind 2021 haar opwachting als influencer Abby Rose in Nederlands langstlopende soap. Ondanks dat het altijd al duidelijk was dat het zou gaan om een gastrol en Jada niet lang zou samenwerken met haar collega’s vertelt ze dat een erg gezellige tijd heeft gehad.
"Je speelt natuurlijk niet met iedereen. Mijn scenes zijn voornamelijk met Tommy (Steef in GTST) geweest en met zijn zussen. Maar je komt wel bijna iedereen tegen in de wandelgangen. Daar maak je een praatje en is het gezellig."
"Je voelt ook dat je echt een in familie terecht komt. Jij bent de nieuweling, maar sommigen zijn daar al jaren bezig. En jij bent dan toch een beetje het guppie dat komt kijken. Maar iedereen was zo lief en reageerde leuk op mijn komst, daardoor voelde ik me de hele tijd erg op mijn gemak."
Als het aan Jada ligt blijft het niet bij deze gastrol. De dochter van Marco en Leontine Borsato vertelde onlangs in LINDA.meiden dat ze ooit graag in een Amerikaanse film wil spelen.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park