TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan kwam met dit nieuws tijdens een bijeenkomst voor dove en slechthorende kinderen. Tegenover de camera's van Shownieuws zei Jan: “Ik heb een hersenbloeding gehad vlak na mijn geboorte en ik heb eigenlijk heel veel mazzel gehad. Er kan van alles gebeuren als je dat krijgt en ik ben gewoon heel slechthorend geworden.”
Met zijn linkeroor hoort Jan 80 procent van wat er om hem heen gebeurt en met zijn rechteroor slechts 20 procent. Desondanks zegt de SBS-presentator weinig tot geen last van zijn handicap te hebben. Wel houdt hij er rekening mee door tijdens etentjes aan een bepaalde hoek van een tafel te gaan zitten. "Ik zit graag rechts van mensen, zodat ik er met het goede oor naartoe zit.”
Jan Versteegh is sinds dit tv-seizoen dagelijks bij SBS 6 te zien met het spelletje Lingo. Ook presenteert hij Echt Waar?! waarin hij samen met Leo Alkemade en Soundos El Ahmadi te zien is. Naar de eerste aflevering van dat laatste programma keken zaterdag 830.000 kijkers.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
