TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Jeroen Pauw reageert in het AD voor het eerst op het nieuws dat hij Khalid Kasem vervangt bij Khalid & Sophie. De programmamaker tempert direct de verwachtingen: zijn nieuwe klus is echt tijdelijk.
Er gaat wat Pauw betreft ook weinig veranderen aan de talkshow nu hij aan boord is: "Ik kom gewoon even helpen." Zijn rol wordt naar eigen zeggen zelfs 'redelijk bescheiden'. Wel moet hij even wennen aan het feit dat er in Khalid & Sophie meer culturele items voorbij komen dan hij in zijn eigen Pauw gewend was.
Voordat Pauw instemde met de invalbeurt sprak hij met Khalid Kasem die een stap terugdeed toen hij in verband werd gebracht met de omkoping van een ambtenaar toen hij nog als advocaat actief was. Pauw: "Ik heb hem veel sterkte en succes gewenst met de strijd die hij misschien moet gaan voeren."
Sophie & Jeroen is vanaf maandag 21 januari te zien om 19:00 uur op NPO 1.
Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater
11:20SBS6 zendt op Tweede Kerstdag een kersteditie van The Winner Takes It All uit
10:59KIJK komt met korte ziekenhuisserie met Thijs Boermans en Carolien Spoor
10:25Op deze datum start het zesde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
08:52Linda de Mol sluit 2026 af op SBS6 met Postcode Loterij Spel van het Jaar