TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Jeroen Pauw reageert in het AD voor het eerst op het nieuws dat hij Khalid Kasem vervangt bij Khalid & Sophie. De programmamaker tempert direct de verwachtingen: zijn nieuwe klus is echt tijdelijk.
Er gaat wat Pauw betreft ook weinig veranderen aan de talkshow nu hij aan boord is: "Ik kom gewoon even helpen." Zijn rol wordt naar eigen zeggen zelfs 'redelijk bescheiden'. Wel moet hij even wennen aan het feit dat er in Khalid & Sophie meer culturele items voorbij komen dan hij in zijn eigen Pauw gewend was.
Voordat Pauw instemde met de invalbeurt sprak hij met Khalid Kasem die een stap terugdeed toen hij in verband werd gebracht met de omkoping van een ambtenaar toen hij nog als advocaat actief was. Pauw: "Ik heb hem veel sterkte en succes gewenst met de strijd die hij misschien moet gaan voeren."
Sophie & Jeroen is vanaf maandag 21 januari te zien om 19:00 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
Nicolette Kluijver deelt hoopvol nieuws over gezondheid
13:38Eerste beelden van The Voice of Holland beloven veel goeds
12:51Deze BN'ers doen mee aan De Quiz van het Jaar met Linda de Mol
11:52René van der Gijp ziet eerste beelden van De Geur van Succes met Sylvie Meis: ‘Dit is echt heel erg’
10:18Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland