TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Jeroen Pauw reageert in het AD voor het eerst op het nieuws dat hij Khalid Kasem vervangt bij Khalid & Sophie. De programmamaker tempert direct de verwachtingen: zijn nieuwe klus is echt tijdelijk.
Er gaat wat Pauw betreft ook weinig veranderen aan de talkshow nu hij aan boord is: "Ik kom gewoon even helpen." Zijn rol wordt naar eigen zeggen zelfs 'redelijk bescheiden'. Wel moet hij even wennen aan het feit dat er in Khalid & Sophie meer culturele items voorbij komen dan hij in zijn eigen Pauw gewend was.
Voordat Pauw instemde met de invalbeurt sprak hij met Khalid Kasem die een stap terugdeed toen hij in verband werd gebracht met de omkoping van een ambtenaar toen hij nog als advocaat actief was. Pauw: "Ik heb hem veel sterkte en succes gewenst met de strijd die hij misschien moet gaan voeren."
Sophie & Jeroen is vanaf maandag 21 januari te zien om 19:00 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier
08:29De TV van gisteren: Kijkers voor House of Hide & Seek ver te zoeken op zomerse zaterdagavond
08:13Chess in tranen na mislukte proef in Bondgenoten: 'Ongezonde gewoonte'