TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Jeroen Pauw reageert in het AD voor het eerst op het nieuws dat hij Khalid Kasem vervangt bij Khalid & Sophie. De programmamaker tempert direct de verwachtingen: zijn nieuwe klus is echt tijdelijk.
Er gaat wat Pauw betreft ook weinig veranderen aan de talkshow nu hij aan boord is: "Ik kom gewoon even helpen." Zijn rol wordt naar eigen zeggen zelfs 'redelijk bescheiden'. Wel moet hij even wennen aan het feit dat er in Khalid & Sophie meer culturele items voorbij komen dan hij in zijn eigen Pauw gewend was.
Voordat Pauw instemde met de invalbeurt sprak hij met Khalid Kasem die een stap terugdeed toen hij in verband werd gebracht met de omkoping van een ambtenaar toen hij nog als advocaat actief was. Pauw: "Ik heb hem veel sterkte en succes gewenst met de strijd die hij misschien moet gaan voeren."
Sophie & Jeroen is vanaf maandag 21 januari te zien om 19:00 uur op NPO 1.
Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen
15:05Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'