TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Grolloo Radio is bedoeld voor de wat oudere jongere die -net als Johan zelf- gek is op blues-, soul-, Americana-, nederpop-, cajun- en countrymuziek. Het muziekstation is alleen te beluisteren via internet. Grolloo (inwonersaantal: 778) is de woonplaats van Johan in Drenthe
Op dit moment zendt Grolloo Radio nog alleen non-stop muziek uit, de programmering wordt later ingevuld. Johan Derksen (70) heeft de nodige ervaring met radio en muziek, hij maakt programma’s voor regionale omroepen en heeft wekelijks een eigen radioprogramma op de online radiozender 40UP van Harry de Winter. Daarnaast is Johan een van de organisatoren van het jaarlijkste bluesfestival in Grolloo en organiseert hij tours met muzikanten langs theaters in heel Nederland.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden