TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen april werd Derksen voor het eerst geopereerd aan de breuk in zijn lies. Dat moest begin deze maand nog een keer opnieuw, omdat de operatie niet helemaal goed was gegaan. Het zit Johan niet mee, want afgelopen week onderging hij weer een operatie aan een liesbreuk, dit keer aan de andere kant. Dat heeft zijn goede vriend John de Bever bevestigd aan Shownieuws.
''Ik ga zondag normaal altijd op de koffie, maar hij is gister aan zijn liesbreuk geopereerd'', zegt volkszanger John de Bever tegen Shownieuws. Ondanks de operatie is De Bever toch bij Johan op bezoek geweest. De zanger laat weten dat de operatie goed is gegaan.
“De wond moet natuurlijk wel genezen, maar het was perfect en er was niets aan de hand. Hij zag er goed uit en was weer aan het wandelen. Het komt helemaal goed met Johan'', aldus John.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival
22:32Kijkers enthousiast over Songfestival-commentaar Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte
15:09Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Slimste Mens start
14:20De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend
13:53De streamingtip van de week: Haantjes seizoen 2 op Netflix