TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Johnny de Mol vervangt Hélène Hendriks als presentator van De Oranjezomer. De rol van talkshowhost is voor hem niet nieuw, maar hij hoopt het wel beter te gaan doen dan hij paar jaar terug bij HLF8 deed.
Dat vertelt hij in De Telegraaf.
In 2021 kreeg Johnny met HLF8 op SBS6 zijn eigen talkshow, maar na gedoe in zijn privéleven en de tegenvallende kijkcijfers besloot de zender in 2023 de stekker uit het programma te trekken.
"Weet je, als ik daarop terugkijk en de hand in eigen boezem steek: dat was ook niet goed genoeg. Het werd al onder een verkeerd gesternte geboren met corona en de presco van Rutte. Een lekker programma maken - DWDD-light zoals het was bedoeld - dat wilde niet echt lukken (...) Vooral dat ik zelf in de hoek werd gedonderd waar de klappen vielen, dat maakte het zwaar", blikt Johnny terug.
Gelukkig heeft SBS6 met Vandaag Inside en 'vervanger' De Oranjezomer een stuk succesvollere talkshows in huis en bij die laatste mag Johnny nu zijn comeback maken als talkshowhost. Hélène Hendriks is vanwege een operatie en revalidatie namelijk niet in staat om het nieuwe seizoen af te trappen.
"Ken je die filmpjes van die koeien die na de winter de wei in mogen? Zo voel ik me ook. Ik sta te popelen om gepokt en gemazeld weer te gaan beginnen, borst vooruit en er weer voor gaan!", aldus Johnny.
De Oranjezomer is vanaf 26 mei 2025 elke werkdag om 21:35 uur te zien bij SBS6.
Partnerbijdrage
Vanaf vanavond barst er een culinaire strijd los in het nieuwe programma Kom Je Bij Me Eten? - VIPS. In deze Nederlandse versie van de internationale hit Come Dine With Me nemen elke week vijf Bekende Nederlanders het tegen elkaar op.
Zo gaat het nu met de familie De la Vera uit Ik Vertrek: 'Blijven bouwen aan onze droom'
09:19De TV van gisteren: Beste Zangers scoort torenhoge kijkcijfers met emotionele Paul de Leeuw
11:53Merel Ek keert terug bij de Oranjezondag: 'Baby op schoot'
10:00Laetitia Gerards maakt haar opwachting in Beste Zangers: 'Ik was de nieuweling in de groep'
09:55Typhoon liet emoties vrije loop bij Beste zangers: 'Straks sta ik bekend als de jankerd van 2025'