TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Clairy Polak werkte bij diverse radioprogramma's en was presentatrice bij tv-shows als NOVA, Buitenhof en Filosofisch Kwintet. Ze maakte haar debuut als presentatrice in 2003 bij het actualiteitenprogramma NOVA. In 2006 nam zij voor het eerst de presentatie van het tv-programma Buitenhof voor haar rekening.
Clairy presenteerde sinds 2011 het Human-programma Het Filosofisch Kwintet. Dat deed ze tot 2016 samen met Ad Verbrugge. In de jaren erna presenteerde ze de show zonder hem, maar dan met een wisselende gast. In het programma behandelde Clairy samen met vier gasten elk jaar een ander maatschappelijk thema. Ze presenteerde Het Filosofisch Kwintet maar liefst dertien seizoenen voor omroep Human.
Polak was ook regelmatig te zien als vragensteller in de succesvolle kennisquiz De Slimste Mens.
Polak werd in 1998 uitgeroepen tot beste radiomaker van het jaar voor haar werk bij het NOS Radio 1 Journaal. In 2010 ontving ze de Sonja Barend Award voor haar NOVA-interview met Hans van Goor, de tweede man van de DSB Bank. In 2014 ontving ze de Ere-Zilveren Reismicrofoon voor haar carrière op de radio.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is