TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Clairy Polak werkte bij diverse radioprogramma's en was presentatrice bij tv-shows als NOVA, Buitenhof en Filosofisch Kwintet. Ze maakte haar debuut als presentatrice in 2003 bij het actualiteitenprogramma NOVA. In 2006 nam zij voor het eerst de presentatie van het tv-programma Buitenhof voor haar rekening.
Clairy presenteerde sinds 2011 het Human-programma Het Filosofisch Kwintet. Dat deed ze tot 2016 samen met Ad Verbrugge. In de jaren erna presenteerde ze de show zonder hem, maar dan met een wisselende gast. In het programma behandelde Clairy samen met vier gasten elk jaar een ander maatschappelijk thema. Ze presenteerde Het Filosofisch Kwintet maar liefst dertien seizoenen voor omroep Human.
Polak was ook regelmatig te zien als vragensteller in de succesvolle kennisquiz De Slimste Mens.
Polak werd in 1998 uitgeroepen tot beste radiomaker van het jaar voor haar werk bij het NOS Radio 1 Journaal. In 2010 ontving ze de Sonja Barend Award voor haar NOVA-interview met Hans van Goor, de tweede man van de DSB Bank. In 2014 ontving ze de Ere-Zilveren Reismicrofoon voor haar carrière op de radio.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan