TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Nu de reünie van B&B Vol Liefde erop zit mogen Albert en Joyce het eindelijk van de daken schreeuwen. Ze zijn nog steeds hoteldebotel van elkaar, maar dat makkelijk was het niet om elkaar in het geheim te blijven ontmoeten.
Ook hier moesten pruiken aan te pas komen.
Voor Albert en Joyce zitten de opnames van B&B Vol Liefde er natuurlijk al een tijdje op en moesten ze even geduld hebben tot heel Nederland op de hoogte was. Tot die tijd hebben ze elkaar gewoon opgezocht, maar makkelijk was het niet.
“Heel was erg moeilijk, want je mag nergens gezien worden. Het is allemaal niet makkelijk,” zegt Albert tegen RTL. “Maar we hadden een goed voorbeeld van Paul en Debbie, die we goed kennen. Zij hebben hetzelfde meegemaakt, dus je kunt het met ze delen en dat is de helft van het leed.”
Joyce verklapt ook hoe ze haar liefje toch stiekem opzocht. “Als ik in Zutphen was bij Albert moest ik altijd vermomd omdat iedereen hem daar kent.” “Ze had dan een korte zwarte pruik en leek dan wel Nana Mouskouri of een blonde dan was het Ria Valk,” grapt Albert.
Maar wat is het stel nu van plan nu alles out in the open is? “We gaan leuke dingen doen en op vakantie, maar we blijven ook ons eigen leven leiden, dat vinden we erg belangrijk en vinden we allebei nodig. We gaan er een feestje van maken.”
Alle afleveringen van B&B Vol Liefde en de reünie zijn terug te kijken op Videoland.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg