TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Kees van der Spek staat normaal gesproken zijn mannetje wel in de studio bij RTL Boulevard, maar niet als het over zijn deelname aan Wie Is de Mol? gaat.
De misdaadjournalist mag namelijk helemaal niets zeggen over het spelverloop en dat valt hem blijkbaar zwaar.
Presentatrice Bridget Maasland probeert Kees van alles te ontfutselen tijdens de live-uitzending, maar hij klapt volledig dicht. "Waarom zit ik hier?", lacht hij als een boer met kiespijn. Hij gooit direct zijn armen over elkaar en stelt zich zwijgzaam op. "Ik voel me hier een beetje in het hol van de leeuw opeens. Jullie zijn toch mijn vrienden, waarom doen jullie dit?"
Bekijk ook: alles over Wie Is de Mol?
Hoe erg Bridget haar best ook doet, de misdaadjournalist is niet gek te krijgen en zwijgt als het graf. Eén ding mag Kees wel 'verklappen' en dat is hoe hij het heeft gehad tijdens de reis. "Dat mag ik best zeggen. Natuurlijk is dat leuk! Mexico is een prachtig land en het is een avontuur."
Of Kees ook echt de Mol kan zijn, dat lees je op deze pagina boordevol hints en aanwijzingen.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf