TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Kees van der Spek staat normaal gesproken zijn mannetje wel in de studio bij RTL Boulevard, maar niet als het over zijn deelname aan Wie Is de Mol? gaat.
De misdaadjournalist mag namelijk helemaal niets zeggen over het spelverloop en dat valt hem blijkbaar zwaar.
Presentatrice Bridget Maasland probeert Kees van alles te ontfutselen tijdens de live-uitzending, maar hij klapt volledig dicht. "Waarom zit ik hier?", lacht hij als een boer met kiespijn. Hij gooit direct zijn armen over elkaar en stelt zich zwijgzaam op. "Ik voel me hier een beetje in het hol van de leeuw opeens. Jullie zijn toch mijn vrienden, waarom doen jullie dit?"
Bekijk ook: alles over Wie Is de Mol?
Hoe erg Bridget haar best ook doet, de misdaadjournalist is niet gek te krijgen en zwijgt als het graf. Eén ding mag Kees wel 'verklappen' en dat is hoe hij het heeft gehad tijdens de reis. "Dat mag ik best zeggen. Natuurlijk is dat leuk! Mexico is een prachtig land en het is een avontuur."
Of Kees ook echt de Mol kan zijn, dat lees je op deze pagina boordevol hints en aanwijzingen.
Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'