TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Kees van der Spek staat normaal gesproken zijn mannetje wel in de studio bij RTL Boulevard, maar niet als het over zijn deelname aan Wie Is de Mol? gaat.
De misdaadjournalist mag namelijk helemaal niets zeggen over het spelverloop en dat valt hem blijkbaar zwaar.
Presentatrice Bridget Maasland probeert Kees van alles te ontfutselen tijdens de live-uitzending, maar hij klapt volledig dicht. "Waarom zit ik hier?", lacht hij als een boer met kiespijn. Hij gooit direct zijn armen over elkaar en stelt zich zwijgzaam op. "Ik voel me hier een beetje in het hol van de leeuw opeens. Jullie zijn toch mijn vrienden, waarom doen jullie dit?"
Bekijk ook: alles over Wie Is de Mol?
Hoe erg Bridget haar best ook doet, de misdaadjournalist is niet gek te krijgen en zwijgt als het graf. Eén ding mag Kees wel 'verklappen' en dat is hoe hij het heeft gehad tijdens de reis. "Dat mag ik best zeggen. Natuurlijk is dat leuk! Mexico is een prachtig land en het is een avontuur."
Of Kees ook echt de Mol kan zijn, dat lees je op deze pagina boordevol hints en aanwijzingen.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij