TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het nieuws over Bielecs verwondingen kwam naar buiten via de Facebookpagina van zijn bouwbedrijf.
Het ongeval vond vrijdagavond rond 23.00 uur plaats toen Bielec vanuit zijn woonplaats Alphen aan de Rijn richting Vlissingen reed waar hij met motorvrienden had afgesproken. Op de afslag naar een parkeerplaats week hij uit voor een wild dier, maar omdat hij plots op de rem ging raakte de motor in een slip en belandde hij met volle vaart in de berm.
De aannemer wist ondanks zijn verwondingen nog zelfstandig de hulpdiensten te bellen. In het Rotterdamse Maasstad ziekenhuis werd vastgesteld dat hij naast een gebroken sleutelbeen en een klaplong een complexe armbreuk had die zenuwschade had veroorzaakt. Bielec moest de volgende dag met spoed onder het mes, de ingreep heeft drie uur geduurd.
Artsen vermoeden dat het herstel maanden gaat duren. Zowel Jack als zijn dochter Patrycia menen dat hij zo snel mogelijkweer aan de slag gaat voor Kopen zonder kijken, waar hij samen met zijn medewerkers de ontwerpen van bouwkundige Bob Sikkes realiseert.
De opnames voor een nieuwe reeks van het RTL-programma gaan deze maand van start. Aan het AD laat Bielec weten: "Ik wil zo snel mogelijk weer aan de slag. Of ik vrijdag al aanwezig kan zijn? Ik durf het nog niet te zeggen. Misschien via videobellen. Ik vind het heel jammer, maar mijn herstel en gezondheid gaan voor.”
Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind