Sterren
Ladies of Soul reageren op aanhouding Glennis Grace
Janine van Rooden
  ·  
Sinds afgelopen zaterdag zit Glennis Grace vast vanwege een incident bij een supermarkt in Amsterdam. Volgens ooggetuigen zou zij een medewerker van de supermarkt hebben bedreigd en mishandeld. Volgens haar advocaat zou ze de supermarktmedewerker hebben geduwd.
Ladies of Soul
Glennis maakt samen met Berget Lewis, Edsilia Rombley en Candy Dulfer deel uit van de muziekformatie Ladies of Soul. Het team achter de formatie heeft vandaag in een korte verklaring laten weten dat het incident waarbij de zangeres betrokken is "vervelend is voor alle betrokkenen." Verder meldt de producent van de show: "Het is niet aan ons om hier nu iets over te zeggen."
Concerten
Op 23 en 24 september aanstaande staan er concerten gepland van Ladies of Soul in de Ziggo Dome. Dit zou het eerste optreden zijn sinds de coronacrisis en de kaartverkoop is al gestart. Wat er nu gaat gebeuren met de positie van Glennis binnen de groep is nog niet bekend.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Vrouwen op het water in nieuwe realityserie Vrouwen Die Varen
Maaike werkt in de Rotterdamse haven waar ze zeeschepen naar hun ligplaats loodst. Ingrid vaart op de grachten in Amsterdam. Zij en andere vrouwen vertellen in de nieuwe serie Vrouwen Die Varen wat er zo leuk is aan werken op het water.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 10:19Beau van Erven Dorens laat zich live in de uitzending steken door een bloedzuiger: 'Let's do it!'
09:47RTL gunt Secret Duets een derde seizoen
09:37Power Rangers maken comeback op Netflix
09:29Voormalig deelnemer Babette over The Voice of Holland: ‘Ze beloofden me de finale’
08:33Komende week in GTST: Clochard clichés en het verdrietige verstopspel