TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Sinds afgelopen zaterdag zit Glennis Grace vast vanwege een incident bij een supermarkt in Amsterdam. Volgens ooggetuigen zou zij een medewerker van de supermarkt hebben bedreigd en mishandeld. Volgens haar advocaat zou ze de supermarktmedewerker hebben geduwd.
Glennis maakt samen met Berget Lewis, Edsilia Rombley en Candy Dulfer deel uit van de muziekformatie Ladies of Soul. Het team achter de formatie heeft vandaag in een korte verklaring laten weten dat het incident waarbij de zangeres betrokken is "vervelend is voor alle betrokkenen." Verder meldt de producent van de show: "Het is niet aan ons om hier nu iets over te zeggen."
Op 23 en 24 september aanstaande staan er concerten gepland van Ladies of Soul in de Ziggo Dome. Dit zou het eerste optreden zijn sinds de coronacrisis en de kaartverkoop is al gestart. Wat er nu gaat gebeuren met de positie van Glennis binnen de groep is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas