TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Aan tafel bij de meningenshow van SBS 6 kwam het onderwerp naakt poseren in Playboy ter sprake. Vaste vrijdaggast Hélène Hendriks zag er niks in.
Eveline had aan de bar echter een nieuwtje: ze was al in onderhandeling met het bekende mannenblad. Over een maand of drie is de seksuologe te bewonderen in het tijdschrift, een vooruitzicht dat voor instemmend geroezemoes aan tafel zorgde. "We zijn het vorm aan het geven.", vertelde Eveline. "Ik wil het wel echt op mijn manier."
Medebargast Ben van den Burg was lichtelijk verbaasd: "Waarom zou je het doen?" Daar had Eveline een pasklaar antwoord: "Ten eerste vind ik het een heel mooi blad. Het heeft voor veel vrouwen iets moois bereikt. Voor mannen heeft het iets. Het heeft heel veel opengebroken."
Gaandeweg het gesprek werd duidelijk hoe Stallaart haar shoot voor zich ziet. "Zeker als seksuoloog is het denk ik ook wel mooi om te laten zien hoe het ook kan. Dat het niet altijd naakt hoeft."
Wilfred Genee trok alvast een conclusie: "Dat klinkt nu al dodelijk saai."
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij