TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Aan tafel bij de meningenshow van SBS 6 kwam het onderwerp naakt poseren in Playboy ter sprake. Vaste vrijdaggast Hélène Hendriks zag er niks in.
Eveline had aan de bar echter een nieuwtje: ze was al in onderhandeling met het bekende mannenblad. Over een maand of drie is de seksuologe te bewonderen in het tijdschrift, een vooruitzicht dat voor instemmend geroezemoes aan tafel zorgde. "We zijn het vorm aan het geven.", vertelde Eveline. "Ik wil het wel echt op mijn manier."
Medebargast Ben van den Burg was lichtelijk verbaasd: "Waarom zou je het doen?" Daar had Eveline een pasklaar antwoord: "Ten eerste vind ik het een heel mooi blad. Het heeft voor veel vrouwen iets moois bereikt. Voor mannen heeft het iets. Het heeft heel veel opengebroken."
Gaandeweg het gesprek werd duidelijk hoe Stallaart haar shoot voor zich ziet. "Zeker als seksuoloog is het denk ik ook wel mooi om te laten zien hoe het ook kan. Dat het niet altijd naakt hoeft."
Wilfred Genee trok alvast een conclusie: "Dat klinkt nu al dodelijk saai."
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten