TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Aan tafel bij de meningenshow van SBS 6 kwam het onderwerp naakt poseren in Playboy ter sprake. Vaste vrijdaggast Hélène Hendriks zag er niks in.
Eveline had aan de bar echter een nieuwtje: ze was al in onderhandeling met het bekende mannenblad. Over een maand of drie is de seksuologe te bewonderen in het tijdschrift, een vooruitzicht dat voor instemmend geroezemoes aan tafel zorgde. "We zijn het vorm aan het geven.", vertelde Eveline. "Ik wil het wel echt op mijn manier."
Medebargast Ben van den Burg was lichtelijk verbaasd: "Waarom zou je het doen?" Daar had Eveline een pasklaar antwoord: "Ten eerste vind ik het een heel mooi blad. Het heeft voor veel vrouwen iets moois bereikt. Voor mannen heeft het iets. Het heeft heel veel opengebroken."
Gaandeweg het gesprek werd duidelijk hoe Stallaart haar shoot voor zich ziet. "Zeker als seksuoloog is het denk ik ook wel mooi om te laten zien hoe het ook kan. Dat het niet altijd naakt hoeft."
Wilfred Genee trok alvast een conclusie: "Dat klinkt nu al dodelijk saai."
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm