TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marc-Marie Huijbregts is boos op Birgit Schuurman. De actrice heeft in een interview iets gezegd over zijn stem en daar is hij not amused over. Marc-Marie noemt dit zelfs 'voice-shaming'.
In zijn podcast Marc-Marie & Aaf Vinden Iets vertelt Huijbregts aan Aaf Brandt Corstius dat hij het raar vindt als andere mensen over hem praten in interviews. "Mensen die ik nog nooit heb ontmoet. Dat vind ik super stom." Als voorbeeld haalt hij er een interview met Birgit Schuurman bij. "Als ik dan een man ontmoet vind ik een stem wel belangrijk. Niet dat hij zo'n stem als Marc-Marie heeft", aldus Birgit in het betreffende interview. Marc-Marie is allesbehalve blij met deze uitspraak: "Dat is voice-shaming!"
Huijbregts vertelt in de podcast dat hij de uitspraak van Birgit niet leuk vindt, ook omdat hij haar helemaal niet kent. "Laat me gewoon uit je fucking leven, Birgit Schuurman. Het is goed met je." Hij vindt dat mensen op moeten houden met het praten over anderen in interviews. "Ze moeten doorgaan met hun eigen leven en daar niemand in betrekken."
De TV van gisteren: Race across the World-kijkers zijn klaar met Irene van de Laar
06:47Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, De hygiënepolitie, Peppermint
20:51Ik Vertrek: zo gaat het nu met de familie Mensing op Bonaire
15:57Het ziet er somber uit voor de toekomst van Van Roosmalen & Groenteman
15:30Deze BN’ers hebben al eens meegedaan aan Make Up Your Mind