TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marc-Marie Huijbregts is boos op Birgit Schuurman. De actrice heeft in een interview iets gezegd over zijn stem en daar is hij not amused over. Marc-Marie noemt dit zelfs 'voice-shaming'.
In zijn podcast Marc-Marie & Aaf Vinden Iets vertelt Huijbregts aan Aaf Brandt Corstius dat hij het raar vindt als andere mensen over hem praten in interviews. "Mensen die ik nog nooit heb ontmoet. Dat vind ik super stom." Als voorbeeld haalt hij er een interview met Birgit Schuurman bij. "Als ik dan een man ontmoet vind ik een stem wel belangrijk. Niet dat hij zo'n stem als Marc-Marie heeft", aldus Birgit in het betreffende interview. Marc-Marie is allesbehalve blij met deze uitspraak: "Dat is voice-shaming!"
Huijbregts vertelt in de podcast dat hij de uitspraak van Birgit niet leuk vindt, ook omdat hij haar helemaal niet kent. "Laat me gewoon uit je fucking leven, Birgit Schuurman. Het is goed met je." Hij vindt dat mensen op moeten houden met het praten over anderen in interviews. "Ze moeten doorgaan met hun eigen leven en daar niemand in betrekken."
Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen
08:52De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown