TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marieke is de eerste die haar figuur, die overigens meer dan behoorlijk in orde is, op de maat neemt. Maar als anderen voor haar beslissen dat ze moet afvallen, steekt ze haar hakken in het zand.
Op Instagram deelt de Qmusic-dj haar kant van het verhaal. “‘Hilversum slank’ ben ik misschien niet en daar zit volgens mij precies de kracht. Als we blijven doen alsof elke vrouw eruit moet zien zoals in de bladen of op tv, geven we écht het verkeerde signaal af. Aan onszelf en aan onze kinderen.”
Marieke sluit haar post positief en eerlijk af. “Je mag me te dik vinden, precies goed of zelfs te dun, allemaal prima. Ik deel dit niet omdat ik zo graag hieronder ‘Je bent perfect’ of ‘Je bent prachtig’ wil lezen, ik deel dit omdat ik wil bijdragen aan een normaler zelfbeeld bij (jonge) vrouwen. Iets waar ik zelf ook mee worstel. Oh ja, voor ieder die het weten wil: ik ben 1.76 en weeg 74 kilo (ben er in Coronatijd 2 kwijtgeraakt)”
Het is niet de eerste keer dat Marieke boos is. Een paar weken terug was ze boos op RTL Boulevard-collega Aran Bade, die aan Boer zoekt vrouw-stel Bastiaan en Milou vroeg of laatstgenoemde zwanger was. Dat schoot powervrouw Marieke in het verkeerde keelgat.
Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Wat!? Hebben zowel Cindy als Linda uit MAFS een nieuwe liefde?