TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marieke is de eerste die haar figuur, die overigens meer dan behoorlijk in orde is, op de maat neemt. Maar als anderen voor haar beslissen dat ze moet afvallen, steekt ze haar hakken in het zand.
Op Instagram deelt de Qmusic-dj haar kant van het verhaal. “‘Hilversum slank’ ben ik misschien niet en daar zit volgens mij precies de kracht. Als we blijven doen alsof elke vrouw eruit moet zien zoals in de bladen of op tv, geven we écht het verkeerde signaal af. Aan onszelf en aan onze kinderen.”
Marieke sluit haar post positief en eerlijk af. “Je mag me te dik vinden, precies goed of zelfs te dun, allemaal prima. Ik deel dit niet omdat ik zo graag hieronder ‘Je bent perfect’ of ‘Je bent prachtig’ wil lezen, ik deel dit omdat ik wil bijdragen aan een normaler zelfbeeld bij (jonge) vrouwen. Iets waar ik zelf ook mee worstel. Oh ja, voor ieder die het weten wil: ik ben 1.76 en weeg 74 kilo (ben er in Coronatijd 2 kwijtgeraakt)”
Het is niet de eerste keer dat Marieke boos is. Een paar weken terug was ze boos op RTL Boulevard-collega Aran Bade, die aan Boer zoekt vrouw-stel Bastiaan en Milou vroeg of laatstgenoemde zwanger was. Dat schoot powervrouw Marieke in het verkeerde keelgat.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland