TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marieke is wel van de partij bij het nieuwe RTL 4-programma Fout maar Goud, een show die wordt gepresenteerd door Chantal Janzen. Ze wordt samen met Gerard Joling een van de teamcaptains. Maar daar blijft het voorlopig even bij: "Het is niet verstandig ook meteen weer de ochtendshow te doen. Ik moet niet meteen weer met 180 kilometer gaan rijden.”
Marieke vertelde bij radiopartner Mattie Valk hoe het nu met haar gaat. Ze stopte in april met al haar werkzaamheden omdat het allemaal iets te veel werd. Inmiddels ziet de wereld er zonniger uit, al wilde Marieke nog niet zeggen wanneer ze terugkeert bij Mattie & Marieke. "Daar heb ik wel een idee over, maar ik wil die datum nog niet hardop zeggen. Ik wil de rust om te kijken wanneer het goed voelt die wekker 's ochtends weer te zetten.”
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video
14:00Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026