TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marieke is wel van de partij bij het nieuwe RTL 4-programma Fout maar Goud, een show die wordt gepresenteerd door Chantal Janzen. Ze wordt samen met Gerard Joling een van de teamcaptains. Maar daar blijft het voorlopig even bij: "Het is niet verstandig ook meteen weer de ochtendshow te doen. Ik moet niet meteen weer met 180 kilometer gaan rijden.”
Marieke vertelde bij radiopartner Mattie Valk hoe het nu met haar gaat. Ze stopte in april met al haar werkzaamheden omdat het allemaal iets te veel werd. Inmiddels ziet de wereld er zonniger uit, al wilde Marieke nog niet zeggen wanneer ze terugkeert bij Mattie & Marieke. "Daar heb ik wel een idee over, maar ik wil die datum nog niet hardop zeggen. Ik wil de rust om te kijken wanneer het goed voelt die wekker 's ochtends weer te zetten.”
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers
06:47Vanavond op TV: Andere tijden presenteert: Door vrouwenogen, NCIS: Sydney, Holmes & Watson
20:14Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'