TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen weekend werd bekend dat Maxime Meiland ten huwelijk is gevraagd door haar vriend Leroy. Martien en Erica reageren nu op dit heugelijke nieuws.
Martien en Erica laten aan RTL Boulevard weten enorm trots en blij te zijn. Volgens Erica wachtte Maxime al lang op het huwelijksaanzoek van Leroy: "Maxime wilde al heel lang dat hij het aan haar zou vragen dus we zaten hem er al een beetje mee te pesten, omdat het zolang duurde. Eindelijk is de kogel door de kerk, hartstikke leuk."
De ouders van Maxime zijn heel erg blij met hun schoonzoon: "Leroy is een schat. Vanaf het begin dachten we al: dit is zo leuk, ook met Claire. Claire ging hem op een gegeven moment zelfs papa noemen, dus het is echt helemaal een gezin zo met z'n vieren", vertelt Erica. Martien vervolgt: "Het klopt ook helemaal. Ze kunnen ook heel goed met Dirk en Montana overweg. Dus eigenlijk één happy family. Dat is geluk hebben hoor."
De Meilandjes staan erom bekend dat ze allesbehalve ingetogen zijn. "We hebben van de zomer een groot feest", zegt Erica. Martien vult aan: "Ze gaan wel uitpakken."
Op deze datum is de documentaire INFARCT te zien
11:39Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?
11:15Op deze datum start het nieuwe seizoen van Woeste Grond
10:36Suzan & Freek geven in nieuwe Videoland-documentaire intiem kijkje achter de schermen
10:24De TV van gisteren: VI-kijkers uiten felle kritiek op Johan Derksen in kwestie Dick Advocaat