TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen weekend werd bekend dat Maxime Meiland ten huwelijk is gevraagd door haar vriend Leroy. Martien en Erica reageren nu op dit heugelijke nieuws.
Martien en Erica laten aan RTL Boulevard weten enorm trots en blij te zijn. Volgens Erica wachtte Maxime al lang op het huwelijksaanzoek van Leroy: "Maxime wilde al heel lang dat hij het aan haar zou vragen dus we zaten hem er al een beetje mee te pesten, omdat het zolang duurde. Eindelijk is de kogel door de kerk, hartstikke leuk."
De ouders van Maxime zijn heel erg blij met hun schoonzoon: "Leroy is een schat. Vanaf het begin dachten we al: dit is zo leuk, ook met Claire. Claire ging hem op een gegeven moment zelfs papa noemen, dus het is echt helemaal een gezin zo met z'n vieren", vertelt Erica. Martien vervolgt: "Het klopt ook helemaal. Ze kunnen ook heel goed met Dirk en Montana overweg. Dus eigenlijk één happy family. Dat is geluk hebben hoor."
De Meilandjes staan erom bekend dat ze allesbehalve ingetogen zijn. "We hebben van de zomer een groot feest", zegt Erica. Martien vult aan: "Ze gaan wel uitpakken."
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties