TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Martijn Krabbé maakte begin dit jaar bekend dat hij een vorm van kanker heeft. Sindsdien heeft hij weinig over zijn ziekte losgelaten. Tot nu, want op Instagram heeft de presentator woensdag een gezondheidsupdate gedeeld.
Martijn Krabbé heeft woensdag een foto van zichzelf in een zwembad op Instagram geplaatst. Daarbij vertelt hij hoe het nu met hem gaat. ''Ik lijk het goed vol te houden. Uiteraard met wisselend succes, maar over het algemeen heb ik het gevoel dat er een soort status quo is ontstaan. Ik zal maar zeggen: gezondheid 2 - ziekte 1'', schrijft de presentator.
Hij beseft zich dat dit op ieder moment weer anders kan zijn. ''Ik ben enorm aan het genieten van de rust. Het leven in het moment.''
De presentator deelt dat hij nog niet aan het werk is. ''Voor die verantwoordelijkheid is het echt nog te vroeg'', laat hij weten. ''Wel ben ik even op bezoek geweest bij Kopen zonder Kijken en dat was heel fijn! En ik doe weer wat voice-overs'', aldus Martijn.
Krabbé hoopt dat hij in het voorjaar een serie kan maken in het hulp-tv genre. ''Maar dat is voorlopig een stip aan de horizon.''
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven