TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De vaste kijkers van Tijd voor MAX hoeven zich echter geen zorgen te maken: er is niets aan de hand.
Inmiddels lijkt het juist haast traditie te worden dat Martine van Os zo tussen mei en juni een tijdje van de radar verdwijnt. Dat is niet omdat ze zelf zin heeft in een vakantie zonder al die camera's. De presentatrice stort zich alleen op de opnames van een eveneens populair Omroep MAX-programma. "Ik ga mijn koffers pakken. Ik ga namelijk weer op reis voor We Zijn Er Bijna!", vertelt ze vol enthousiasme tegen haar co-host Sybrand Niessen "Dus ik ben vanaf vandaag niet meer op deze plek."
Voor het afgelopen seizoen van deze lekker langzame realityshow vertrok ze met 24 gepensioneerde echtparen naar de Spaanse binnenlanden. Dit jaar staat een andere bestemming op de planning. "Ik ga naar Corsica en Sardinië mensen", licht ze ook alvast een tipje van de sluier op.
Wie benieuwd is hoe dat haar bevalt, hoeft niet af te wachten tot het nieuwe seizoen op de buis is. Ze zal de komende weken in Tijd voor MAX wat updates van haar reis geven.
Tijd voor MAX is iedere werkdag rond de klok van 17:05 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's