TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De vaste kijkers van Tijd voor MAX hoeven zich echter geen zorgen te maken: er is niets aan de hand.
Inmiddels lijkt het juist haast traditie te worden dat Martine van Os zo tussen mei en juni een tijdje van de radar verdwijnt. Dat is niet omdat ze zelf zin heeft in een vakantie zonder al die camera's. De presentatrice stort zich alleen op de opnames van een eveneens populair Omroep MAX-programma. "Ik ga mijn koffers pakken. Ik ga namelijk weer op reis voor We Zijn Er Bijna!", vertelt ze vol enthousiasme tegen haar co-host Sybrand Niessen "Dus ik ben vanaf vandaag niet meer op deze plek."
Voor het afgelopen seizoen van deze lekker langzame realityshow vertrok ze met 24 gepensioneerde echtparen naar de Spaanse binnenlanden. Dit jaar staat een andere bestemming op de planning. "Ik ga naar Corsica en Sardinië mensen", licht ze ook alvast een tipje van de sluier op.
Wie benieuwd is hoe dat haar bevalt, hoeft niet af te wachten tot het nieuwe seizoen op de buis is. Ze zal de komende weken in Tijd voor MAX wat updates van haar reis geven.
Tijd voor MAX is iedere werkdag rond de klok van 17:05 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Partnerbijdrage
Kijkers gaan los over eerste aflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
21:05Bijzondere ode aan Joost Prinsen in Met het Mes op Tafel: 'Hij keek nog altijd'
15:08Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis ook dit jaar het duo van Top 2000 a gogo
14:56Nu te zien op Videoland: Kom Je Bij Me Eten? VIPS - De Verhulstjes
14:11Video: Kinderen van Pauline Wingelaar in shock: 'Het is gewoon mama?!'