TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De Olympische Spelen vinden plaats van 26 juli tot en met 11 augustus 2024 en worden gehouden in Parijs. Naar verluidt zal het programma met van Nieuwkerk vanuit deze stad worden uitgezonden. RTL Boulevard meldt dat de show naar verluidt drie weken lang en zeven dagen per week te zien zal zijn op het tijdslot van de RTL-talkshow (vanaf 22.00 uur).
Ondanks dat RTL en van Nieuwkerk al bezig zijn met de voorbereidingen van het programma, laat RTL weten nog onderzoek te doen naar of het programma 'productioneel haalbaar is'. ''Dat heeft te maken met locaties en de kosten. Zodra we hier meer over kunnen vertellen, komen we ermee naar buiten'', aldus een woordvoerder van RTL.
Het nieuws dat Matthijs werkt aan een nieuw programma, komt slechts een dag na het gepubliceerde rapport van de Commissie-Van Rijn over grensoverschrijdend bij de NPO, NOS en DWDD. BNNVARA-directeur Suzanne Kunzeler bevestigde gisteren in de uitzending van Sophie & Jeroen dat er ook meldingen van fysiek geweld binnen zijn gekomen over Matthijs. De presentator ontkent dat.
Of het nieuwe RTL-programma met Matthijs doorgaat en in welke vorm, blijft nog even afwachten.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien