TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De Olympische Spelen vinden plaats van 26 juli tot en met 11 augustus 2024 en worden gehouden in Parijs. Naar verluidt zal het programma met van Nieuwkerk vanuit deze stad worden uitgezonden. RTL Boulevard meldt dat de show naar verluidt drie weken lang en zeven dagen per week te zien zal zijn op het tijdslot van de RTL-talkshow (vanaf 22.00 uur).
Ondanks dat RTL en van Nieuwkerk al bezig zijn met de voorbereidingen van het programma, laat RTL weten nog onderzoek te doen naar of het programma 'productioneel haalbaar is'. ''Dat heeft te maken met locaties en de kosten. Zodra we hier meer over kunnen vertellen, komen we ermee naar buiten'', aldus een woordvoerder van RTL.
Het nieuws dat Matthijs werkt aan een nieuw programma, komt slechts een dag na het gepubliceerde rapport van de Commissie-Van Rijn over grensoverschrijdend bij de NPO, NOS en DWDD. BNNVARA-directeur Suzanne Kunzeler bevestigde gisteren in de uitzending van Sophie & Jeroen dat er ook meldingen van fysiek geweld binnen zijn gekomen over Matthijs. De presentator ontkent dat.
Of het nieuwe RTL-programma met Matthijs doorgaat en in welke vorm, blijft nog even afwachten.
Staat Annet Malherbe open voor een tweede seizoen van Rust en Vreugd?
11:27Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)