TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat hebben zijn management en goede vriend Pieter Veldhuyzen bevestigd na eerdere berichtgeving.
Klaas Hofstra verwierf zijn bekendheid voor zijn rol in de populaire Nederlandse tv-serie Medisch Centrum West. In de serie speelde Hofstra de rol van internist Dick van Lennep. Hofstra werd geboren in Nederland, maar heeft in zijn leven veel plekken op de wereld gezien. Zo woonde hij een jaar in de Verenigde Staten en speelde als acteur jaren solovoorstellingen in onder meer de VS, Azië, het Midden-Oosten en Afrika.
In Nederland kreeg hij daarna ook voet aan de grond. Hij speelde van 1988 tot 1994 mee in alle honderd afleveringen van Medisch Centrum West en was in 2003 ook te zien als postbode Sjoerd Bonnema in de film De Schippers van de Kameleon.
Klaas Hofstra werd 79 jaar.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers