TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Miljuschka Witzenhausen is een bezige bij en kan daarom lastig stilzitten. Zelfs met een gebroken voet en gescheurde enkelband laat ze zich niet kisten.
Ondanks het doktersadvies om rust te houden is de presentator en tv-kok gewoon weer op de werkvloer te vinden.
Eind oktober belandde Miljuschka in het ziekenhuis. Ze was thuis van de keldertrap gevallen waardoor ze haar voet brak en enkelband scheurde. Een pijnlijke bedoening. Ze zit nu in het gips en moet nog wekenlang herstellen, maar Miljuschka kon het toch niet laten om na een weekje bankhangen weer aan het werk te gaan. "Ik ben weer voor het eerst op kantoor. Heerlijk", schrijft ze bij een foto op haar Instagram Stories. We kunnen wel stellen dat de presentator en tv-kok een echte doorzetter is.
Lees ook: Miljuschka Witzenhausen brengt nachtelijk bezoek aan het ziekenhuis
Gelukkig voor Miljuschka waren de opnames van The Masked Singer al achter de rug. Zij werd in de eerste aflevering ontmaskerd als de heks, omdat ze de minste stemmen van het publiek kreeg.
Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, Wrong Place
20:32Kijkers van De Hanslers blijven massaal team Denise