TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt ze aan Veronica Superguide.
Aan de voorkant van films en series betrokken zijn, dat lijkt de actrice wel wat. "Als je op tijd wordt gevraagd, dan kun je meedenken over het maakproces en de inhoud van een productie. Dat vind ik een van de leukste dingen die er is."
Naar eigen zeggen is haar huidige leeftijd een lastige voor actrices. "Voor vrouwen tussen de 50 en de 60 liggen de rollen niet voor het oprapen. Tenminste, niet de interessante rollen. Je wordt vaak gevraagd als 'vrouw van' of 'moeder van' maar het is veel leuker om rollen te spelen die geen eenduidige karakters zijn en meerdere lagen hebben. Ik heb wel weer zin in een uitdagende rol waarvoor ik moet transformeren en echt m’n tanden in kan zetten."
Binnenkort kunnen we Monic in ieder geval voor de schermen zien in de serie Een Moord Kost Meer Levens, die vanaf 14 november op Videoland te zien is. Ook werkt ze op dit moment mee aan het tweede seizoen van Arcadia.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur