TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt ze aan Veronica Superguide.
Aan de voorkant van films en series betrokken zijn, dat lijkt de actrice wel wat. "Als je op tijd wordt gevraagd, dan kun je meedenken over het maakproces en de inhoud van een productie. Dat vind ik een van de leukste dingen die er is."
Naar eigen zeggen is haar huidige leeftijd een lastige voor actrices. "Voor vrouwen tussen de 50 en de 60 liggen de rollen niet voor het oprapen. Tenminste, niet de interessante rollen. Je wordt vaak gevraagd als 'vrouw van' of 'moeder van' maar het is veel leuker om rollen te spelen die geen eenduidige karakters zijn en meerdere lagen hebben. Ik heb wel weer zin in een uitdagende rol waarvoor ik moet transformeren en echt m’n tanden in kan zetten."
Binnenkort kunnen we Monic in ieder geval voor de schermen zien in de serie Een Moord Kost Meer Levens, die vanaf 14 november op Videoland te zien is. Ook werkt ze op dit moment mee aan het tweede seizoen van Arcadia.
GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained
06:00Zon, liefde en chaos: Ex on the Beach: Double Dutch is terug van weggeweest
20:17Antoin Peeters verklaart lange afwezigheid: 'Ik heb een hypofysetumor'
14:27De Bondgenoten start donderdag op een ander tijdstip en dit is waarom