TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Peter Gillis werd afgelopen woensdag afgevoerd naar het ziekenhuis omdat hij onwel werd tijdens opnames van zijn reallifesoap en dat is zijn vrouw Nicol niet in de koude kleren gaan zitten.
Aan Shownieuws vertellen Nicol en zoon Mark wat er precies gebeurd is. “Op een gegeven moment begon hij weg te zakken,” vertelt Mark, waarop de familie meteen de hulpdiensten inschakelden. “Hij kwam niet meer uit zijn woorden en hij begreep ook niets meer van wat wij zeiden of wat wij vroegen,” zegt Nicol.
Ook vertelt Nicol dat ze op weg naar het ziekenhuis nog moesten stoppen om een extra reanimatieteam aan boord halen, omdat Peter nog maar een hartslag had van 25.
Mark laat weten dat de hulpdiensten in eerste instantie aan een beroerte zaten te denken. “Dan ga je van het ergste uit, dan krijg je toch een brok in je keel.” “Ik dacht: daar komt hij niet meer bovenop. Die moeten we wegbrengen,” zegt Nicol.
Een beroerte bleek het gelukkig niet te zijn. Uit onderzoeken kwam namelijk dat Peter een hoge suiker had. De Massa Is Kassa-ster is zeker van plan iets te doen aan zijn gewicht. “Ik ga weer naar Dick (zijn afvalcoach, red). Ik sta weer met beide benen op de grond. Over enkele maanden herken je me niet meer.”
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026