TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Verslaggever Aran Bade mocht Niels Littooij (echte naam van Nielson) alles vragen. Er waren geen restricties.
"Ik heb iemand van wie ik heel veel houd, heel veel pijn gedaan. Ik loop er niet van weg. Ik ga er niet allemaal doekjes omheen winden", aldus Nielson. "Dit is wat het is en ik ben getrouwd, en mijn focus ligt nu heel logisch op mijn vrouw. Er is nog steeds heel veel liefde."
Sinds 2016 is Nielson getrouwd met zijn jeugdliefde Hanna en zijn ontrouw kwam in december naar buiten. "Ik zit nu in de situatie dat ik daar verantwoordelijkheid voor probeer te nemen. Ik heb geluk met een vrouw die me heel goed kent en die me ook de gelegenheid geeft om die verantwoordelijk te nemen. We zijn samen aan het zoeken naar een weg hieruit", vertelt hij. Hij beaamt dat hij op dit moment nog samen is met Hanna.
In de Stories van Yvonne zagen we foto's en tekstberichten waaruit zou blijken dat de zanger was vreemdgegaan. In de berichtenwisseling ging het onder meer over afspreken in hotels.
In de zomer van 2022 was Nielson deelnemer aan de serie Beste Zangers. Donderdag kwam zijn nieuwe single Moeilijk uit, die overigens niet over de affaires gaat.
Donny Roelvink (28) doet controversiële uitspraken over rol van zijn toekomstige vrouw: 'Als ik haar dingen moet verbieden is ze al mijn vrouw niet'
12:22Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'