TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het GTST-personage van Noa Jacobus - Nola Sanders - kreeg het tijdens de afgelopen cliffhanger flink voor haar kiezen, want ze bleek leukemie te hebben. De actrice werd na de laatste uitzendweek overspoeld met reacties op deze heftige verhaallijn.
Dat vertelt ze aan RTL Boulevard.
"Ik heb heel veel positieve reacties gekregen. Het is echt heel fijn, allemaal lieve berichtjes", vertelt Noa. Ze heeft onder meer berichten ontvangen van mensen die zelf met de ziekte te maken hebben of hebben gehad. "Dat is altijd wel heel ontroerend om te lezen."
"Het is een hele emotionele verhaallijn die voor iedereen denk ik wel ergens dichtbij komt. Het draaien van die specifieke scène was best wel pittig", vult Marley van der Velden - die in de serie haar moeder speelt - nog aan.
Het nieuwe seizoen van GTST is op maandag 26 augustus 2024 te zien bij RTL 4. Op Videoland kun je vanaf donderdag 22 augustus al beginnen met kijken naar de nieuwe reeks.
Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, De hygiënepolitie, Peppermint
20:51Ik Vertrek: zo gaat het nu met de familie Mensing op Bonaire
15:57Het ziet er somber uit voor de toekomst van Van Roosmalen & Groenteman
15:30Deze BN’ers hebben al eens meegedaan aan Make Up Your Mind
13:34Wadie uit B&B Vol Liefde doet nu mee aan Wedding in a Week