TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het GTST-personage van Noa Jacobus - Nola Sanders - kreeg het tijdens de afgelopen cliffhanger flink voor haar kiezen, want ze bleek leukemie te hebben. De actrice werd na de laatste uitzendweek overspoeld met reacties op deze heftige verhaallijn.
Dat vertelt ze aan RTL Boulevard.
"Ik heb heel veel positieve reacties gekregen. Het is echt heel fijn, allemaal lieve berichtjes", vertelt Noa. Ze heeft onder meer berichten ontvangen van mensen die zelf met de ziekte te maken hebben of hebben gehad. "Dat is altijd wel heel ontroerend om te lezen."
"Het is een hele emotionele verhaallijn die voor iedereen denk ik wel ergens dichtbij komt. Het draaien van die specifieke scène was best wel pittig", vult Marley van der Velden - die in de serie haar moeder speelt - nog aan.
Het nieuwe seizoen van GTST is op maandag 26 augustus 2024 te zien bij RTL 4. Op Videoland kun je vanaf donderdag 22 augustus al beginnen met kijken naar de nieuwe reeks.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?