TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgens Gulsen wordt de nieuwe show die ze aan het maken is een mix tussen informatief en entertainment. Ze heeft ook al bekendgemaakt dat zij niet de persoon is die het nieuwe programma gaat presenteren. Wie dat wel gaat doen, is nog niet bekend. Ondanks dat ze niet de presentatie op zich neemt, meldt ze wel dat ze een vast onderdeel in het programma wordt. "Ik denk ook wel dat ik heel goed een soort wing-lady kan zijn voor mensen", aldus Gulsen.
Het nieuwe entertainmentprogramma zal niet te zien zijn op televisie, maar op een streamingdienst. Gulsen kan nog geen details delen over wanneer het programma te streamen is.
Olcay heeft de laatste jaren niet stilgezeten en diverse programma's gemaakt. Zo maakte ze onder meer Olcay & Huiselijk geweld, Gestalkt en Fatale Liefde. Ook schuift Gulsen zo nu en dan aan bij talkshows Op1 en Khalid en Sophie. Dit jaar was Olcay nog samen met haar inmiddels ex-partner Ruud Wild op de buis te zien met hun eigen realityserie Ruud & Olcay.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los