TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgens Gulsen wordt de nieuwe show die ze aan het maken is een mix tussen informatief en entertainment. Ze heeft ook al bekendgemaakt dat zij niet de persoon is die het nieuwe programma gaat presenteren. Wie dat wel gaat doen, is nog niet bekend. Ondanks dat ze niet de presentatie op zich neemt, meldt ze wel dat ze een vast onderdeel in het programma wordt. "Ik denk ook wel dat ik heel goed een soort wing-lady kan zijn voor mensen", aldus Gulsen.
Het nieuwe entertainmentprogramma zal niet te zien zijn op televisie, maar op een streamingdienst. Gulsen kan nog geen details delen over wanneer het programma te streamen is.
Olcay heeft de laatste jaren niet stilgezeten en diverse programma's gemaakt. Zo maakte ze onder meer Olcay & Huiselijk geweld, Gestalkt en Fatale Liefde. Ook schuift Gulsen zo nu en dan aan bij talkshows Op1 en Khalid en Sophie. Dit jaar was Olcay nog samen met haar inmiddels ex-partner Ruud Wild op de buis te zien met hun eigen realityserie Ruud & Olcay.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken