TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgens Gulsen wordt de nieuwe show die ze aan het maken is een mix tussen informatief en entertainment. Ze heeft ook al bekendgemaakt dat zij niet de persoon is die het nieuwe programma gaat presenteren. Wie dat wel gaat doen, is nog niet bekend. Ondanks dat ze niet de presentatie op zich neemt, meldt ze wel dat ze een vast onderdeel in het programma wordt. "Ik denk ook wel dat ik heel goed een soort wing-lady kan zijn voor mensen", aldus Gulsen.
Het nieuwe entertainmentprogramma zal niet te zien zijn op televisie, maar op een streamingdienst. Gulsen kan nog geen details delen over wanneer het programma te streamen is.
Olcay heeft de laatste jaren niet stilgezeten en diverse programma's gemaakt. Zo maakte ze onder meer Olcay & Huiselijk geweld, Gestalkt en Fatale Liefde. Ook schuift Gulsen zo nu en dan aan bij talkshows Op1 en Khalid en Sophie. Dit jaar was Olcay nog samen met haar inmiddels ex-partner Ruud Wild op de buis te zien met hun eigen realityserie Ruud & Olcay.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)