TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt ze in gesprek met de LINDA.
De twee genoten van een vakantie op Ibiza waarvan Olcay foto's deelt op Instagram. "Eelko is iemand die ik al heel lang ken en die er voor mij is geweest na het overlijden van mijn vader. Dat was eigenlijk meer toeval dan gepland, zo zie je maar dat het leven één grote verrassing is", vertelt Olcay. In mei liet ze ook nog weten happy single te zijn.
Olcay heeft een roerige tijd nu haar vader in juli overleed. "Ik ben heel emotioneel en verdrietig en dan soms ook weer heel gelukkig. Dus dat is best wel een rare twilight zone."
Eerder had Olcay jarenlang een relatie met radio-dj Ruud de Wild. Ze hadden samen een realityserie. De twee gingen vorig jaar uit elkaar. Binnenkort zien we haar in het nieuwe seizoen van Moordfeest.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels