TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt ze in gesprek met de LINDA.
De twee genoten van een vakantie op Ibiza waarvan Olcay foto's deelt op Instagram. "Eelko is iemand die ik al heel lang ken en die er voor mij is geweest na het overlijden van mijn vader. Dat was eigenlijk meer toeval dan gepland, zo zie je maar dat het leven één grote verrassing is", vertelt Olcay. In mei liet ze ook nog weten happy single te zijn.
Olcay heeft een roerige tijd nu haar vader in juli overleed. "Ik ben heel emotioneel en verdrietig en dan soms ook weer heel gelukkig. Dus dat is best wel een rare twilight zone."
Eerder had Olcay jarenlang een relatie met radio-dj Ruud de Wild. Ze hadden samen een realityserie. De twee gingen vorig jaar uit elkaar. Binnenkort zien we haar in het nieuwe seizoen van Moordfeest.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal