TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De presentator van o.a. Heel Holland Bakt hoeft er niet eens lang geduld voor te hebben. Volgende week is het al zover.
Lees ook: Op deze datum start het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt
Op donderdag 17 februari gaan de feestelijkheden van start met een speciale aflevering van Tijd voor MAX, waarin feestvarken André van Duin zelf als eregast aanwezig is. Uiteraard staan hem hier heel wat verrassingen te wachten, waaronder de komst van zijn goede vriendin en Heel Holland Bakt-maatje Janny van der Heijden. Zij zal speciaal voor hem zijn favoriete gerecht klaarmaken.
Drie dagen later - op zijn daadwerkelijke verjaardag - komt de omroep met een special van TV Monument. Daarin blikken presentator Han Peekel en André van Duin terug op zijn carrière en staan ze stil bij hoe hij groeide van een gewone Rotterdamse jongen naar een geliefd presentator, cabaretier en acteur die zelf mocht spreken tijdens de Dodenherdenking van 2021.
Tijd voor Max is donderdag 17 februari om 17:10 uur te zien op NPO1. Op zondag 20 februari om 18:10 uur kijk je naar het TV Monument.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond