TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het Openbaar Ministerie in Amsterdam is nog steeds bezig met het strafrechtelijk onderzoek naar Johnny de Mol. Er kunnen verder nog geen uitspraken worden gedaan over de inhoud hiervan. Dat vertelt een woordvoerder van het OM aan het ANP.
Eind april legde Johnny per direct zijn televisiewerkzaamheden neer, nadat er een nieuwe beschuldiging van ongepast gedrag tegen hem was gedaan. Eerder deed zijn ex Shima Kaes al aangifte tegen hem vanwege mishandeling.
Johnny heeft de aantijgingen van Shima altijd ontkend en ook de beschuldiging die in april tegen hem werd geuit is volgens hem 'niet waar'. De presentator heeft de rechtbank gevraagd om 'grondig onderzoek te doen' naar alle beschuldigingen. Zijn advocaat Peter Plasman liet eerder weten dat Johnny de uitkomst van deze zaak 'met vertrouwen tegemoet ziet'.
Vanavond op TV: Project dans, The Tudors, Armageddon
10:43Code Rosé van De Meilandjes nog steeds niet verkocht: 'In de uitverkoop'
10:00Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'
09:37Emotioneel interview met zus René Karst in Shownieuws: 'Het moeilijkste ooit' (video)
09:15De TV van gisteren: bijna 1,5 miljoen kijkers zien onbegrijpelijke actie in Wie is de Mol?