TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Shima is naar eigen zeggen drie keer flink mishandeld door Johnny met veel blauwe plekken en een oog van dezelfde kleur als gevolg. Daar zouden ook getuigen van zijn. Een van hen is pikant genoeg Els Verberk, de vrouw van Johnny's vader John de Mol. Shima zou ook foto's van haar verwondingen aan de politie hebben overlegd.
Johnny de Mol opende HLF8 met deze verklaring:
"Voor mij zijn er wel leukere dagen geweest, ik heb zelfs even getwijfeld of ik hier zou gaan staan vanavond omdat er een publicatie is verschenen waarin mijn ex mij opnieuw beschuldigt van dat ik haar heb geslagen, geschopt en gewurgd. Dat is een verhaal dat mij al een jaar of twee achtervolgt. Het gaat over een relatie van zeven jaar geleden. En die relatie was echt niet alleen harmonie, die verdiende zeker niet de schoonheidsprijs.
Maar in alle eerlijkheid en met twee vingers in de lucht: er is niets van waar. Ik heb dat allemaal niet gedaan en van mishandeling is zeker geen sprake. Reageren op deze aantijgingen zou alleen maar een welles nietes verhaal opleveren met uiteindelijk een moddergevecht in de media. Daar heb ik tot dusver niet aan meegedaan en daar ga ik ook niet aan meedoen. Geloof me, dat is best lastig. Wanneer dit een zaak wordt, en daar ziet het wel naar uit, zal ik mij verantwoorden op de daarvoor bestemde plek."
Partnerbijdrage
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)