TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het was opmerkelijke televisie: Paul de Leeuw die aanschuift bij het tot de laatste seconde gesponsorde Business class van Harry Mens (76)
Paul was er om Hotel Hollandia te promoten, zijn nieuwe zaterdagavondshow vanuit een fictief hotel. Daarom wilde hij op snuffelstage bij Harry die zijn talkshow al jaren vanuit hotels maakt. De zogenoemde snuffelstage mondde uit in een onnavolgbaar hak op de tak gesprek met als hoogtepunt Harry's ietwat gedateerde visie op seksuele geaardheid die hij naar eigen zeggen 'bij de kapper' had gehoord. Bij Khalid & Sophie keek Paul het fragment met een grote glimlach terug.
Het blijkt dat De Leeuw al wist dat de vraag over de geaardheid van zijn zoons eraan kwam: "Ik moet eerlijk zeggen: wat 'ie is, is 'ie. In het voorgesprek 's morgens, het begint om 9.30 uur, begon hij er al over. Toen had ik al uitgelegd: "Maar Harry, dat zit niet zo, dat je homo's kunt maken." Hij zei: "Ik ga het toch vragen!" Dat vond ik heel geestig."
Wat Paul betreft was het echt een grap, ook omdat hij al langer bekend is met Harry en zijn strapatsen. "Een paar jaar geleden heeft hij voor Sinterklaas het gedicht van mijn zoon ingesproken. Mijn zoon heeft een guilty pleasure en dat is Business class. Dus toen zei ik tegen mijn club: als we dan publiciteit moeten maken en in een hotel een talkshow maak, dan moet ik daar heen omdat hij het al zo lang doet."
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?