TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Vliet maakt zijn stellige besluit wereldkundig in een interview met het AD.
Paul kwam tot zijn besluit na het zien van de horrorbeelden in Italiaanse ziekenhuizen die de stroom besmettingen niet aankunnen. Dat boezemde hem angst in: "Ik wil in elk geval niet op de ic. Dan neem ik daarvoor wel afscheid, ik heb een mooi leven gehad. Mijn euthanasieverklaring ligt klaar, die wordt dan versneld ingezet."
Overigens benadrukt Van Vliet dat hij momenteel geen klachten heeft: "Ik ben lichamelijk nog gezond. In het begin was ik onverschillig, toen kwam de schrik en nu berust ik erin. De kinderen doen de boodschappen voor ons, zetten die onder aan de trap, wij blijven boven."
Van Vliets besluit volgt op de beslissing die collega komiek Freek de Jonge (75) eerder deze week maakte. Ook Freek liet weten dat hij bij besmetting zijn plekje op de IC af te willen staan aan een jonger iemand.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)
21:24Zien: Mariah Carey zingt Volare tijdens openingsceremonie Olympische Winterspelen
15:31Denise van der Laan zet nieuw leven op in Spanje: 'Je moet zelf de slingers ophangen'