TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Vliet maakt zijn stellige besluit wereldkundig in een interview met het AD.
Paul kwam tot zijn besluit na het zien van de horrorbeelden in Italiaanse ziekenhuizen die de stroom besmettingen niet aankunnen. Dat boezemde hem angst in: "Ik wil in elk geval niet op de ic. Dan neem ik daarvoor wel afscheid, ik heb een mooi leven gehad. Mijn euthanasieverklaring ligt klaar, die wordt dan versneld ingezet."
Overigens benadrukt Van Vliet dat hij momenteel geen klachten heeft: "Ik ben lichamelijk nog gezond. In het begin was ik onverschillig, toen kwam de schrik en nu berust ik erin. De kinderen doen de boodschappen voor ons, zetten die onder aan de trap, wij blijven boven."
Van Vliets besluit volgt op de beslissing die collega komiek Freek de Jonge (75) eerder deze week maakte. Ook Freek liet weten dat hij bij besmetting zijn plekje op de IC af te willen staan aan een jonger iemand.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België