TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat meldt het AD. Volgens de krant eist Peter dat Nicol dit bedrag binnen drie dagen overmaakt. Een brief met daarin deze eis zou deze week zijn verstuurd. Daarin wordt Nicol verzocht om 1,68 miljoen euro te betalen.
Naar verluidt zouden de oud-geliefden eerder een vaststellingsovereenkomst hebben ondertekend waarin staat dat Nicol zich niet negatief over haar relatie met Peter mag uitlaten.
In de brief zouden zo'n veertien interviews en artikelen zijn opgesomd waarin Nicol zich niet aan deze afspraak hield. Peter rekent per overtreding 10.000 euro met daarbij een extra bedrag op basis van hoelang de overtreding zou hebben voortgeduurd.
Eerder werd bekend dat Nicol met een boek komt. Daarin zet ze haar levensverhaal uiteen, waarin ook haar samenzijn met Peter aan bod komt.
De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3
13:14Peter uit De Hanslers krijgt deze opvallende tips van kijkers
11:26Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol