TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat meldt het AD. Volgens de krant eist Peter dat Nicol dit bedrag binnen drie dagen overmaakt. Een brief met daarin deze eis zou deze week zijn verstuurd. Daarin wordt Nicol verzocht om 1,68 miljoen euro te betalen.
Naar verluidt zouden de oud-geliefden eerder een vaststellingsovereenkomst hebben ondertekend waarin staat dat Nicol zich niet negatief over haar relatie met Peter mag uitlaten.
In de brief zouden zo'n veertien interviews en artikelen zijn opgesomd waarin Nicol zich niet aan deze afspraak hield. Peter rekent per overtreding 10.000 euro met daarbij een extra bedrag op basis van hoelang de overtreding zou hebben voortgeduurd.
Eerder werd bekend dat Nicol met een boek komt. Daarin zet ze haar levensverhaal uiteen, waarin ook haar samenzijn met Peter aan bod komt.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival