Sterren
Peter Gillis wil bijna 1,7 miljoen euro van Nicol Kremers
Wietse Zuidberg
  ·  
Dat meldt het AD. Volgens de krant eist Peter dat Nicol dit bedrag binnen drie dagen overmaakt. Een brief met daarin deze eis zou deze week zijn verstuurd. Daarin wordt Nicol verzocht om 1,68 miljoen euro te betalen.
Naar verluidt zouden de oud-geliefden eerder een vaststellingsovereenkomst hebben ondertekend waarin staat dat Nicol zich niet negatief over haar relatie met Peter mag uitlaten.
Opsomming met interviews
In de brief zouden zo'n veertien interviews en artikelen zijn opgesomd waarin Nicol zich niet aan deze afspraak hield. Peter rekent per overtreding 10.000 euro met daarbij een extra bedrag op basis van hoelang de overtreding zou hebben voortgeduurd.
Nicol komt met boek
Eerder werd bekend dat Nicol met een boek komt. Daarin zet ze haar levensverhaal uiteen, waarin ook haar samenzijn met Peter aan bod komt.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Zet je schrap: Vin Diesel is terug als Dom Toretto in de nieuwste film Fast X op SkyShowtime
Riemen vast, want Vin Diesel is terug met een nieuwe film in de Fast and Furious-saga. Fast X is vanaf vandaag te zien bij SkyShowtime!Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 10:47Astrid Joosten komt met een Oud & Nieuw special van 2 voor 12
10:20We zien Paul uit B&B Vol Liefde terug in De Slimste Mens (en deze kandidaten ook)
08:48De TV van gisteren: Tjitske Reidinga zorgt voor hilariteit in Maestro
07:00Advent dag 4 | Droom weg bij de heerlijkste kerstfilms op RTL8
06:47Vanavond op TV: Radar, Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland, A Little Christmas Charm
De tv van gisteren
Meer tv 4 decDe TV van gisteren: Tjitske Reidinga zorgt voor hilariteit in Maestro
De nieuwste reviews
Meer reviews 14 novCANAL+ komt terug naar Nederland met een nieuw streamingplatform
8 novPodcast #45: Ferry de Serie, All the Light We Cannot See, Sly (Netflix) & Fingernails (Apple TV+)
8 novDe TV van gisteren: Kijkers vol bewondering voor politie in goedbekeken Bureau Rotterdam