TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat meldt het AD. Volgens de krant eist Peter dat Nicol dit bedrag binnen drie dagen overmaakt. Een brief met daarin deze eis zou deze week zijn verstuurd. Daarin wordt Nicol verzocht om 1,68 miljoen euro te betalen.
Naar verluidt zouden de oud-geliefden eerder een vaststellingsovereenkomst hebben ondertekend waarin staat dat Nicol zich niet negatief over haar relatie met Peter mag uitlaten.
In de brief zouden zo'n veertien interviews en artikelen zijn opgesomd waarin Nicol zich niet aan deze afspraak hield. Peter rekent per overtreding 10.000 euro met daarbij een extra bedrag op basis van hoelang de overtreding zou hebben voortgeduurd.
Eerder werd bekend dat Nicol met een boek komt. Daarin zet ze haar levensverhaal uiteen, waarin ook haar samenzijn met Peter aan bod komt.
De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen
10:30Herman van der Zandt en Sosha Duysker keren op deze datum terug met Het Gevoel van de Vierdaagse
09:45Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Het Familiediner van start gaat
09:20Alles wat we weten over de zomercliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden 2026