TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat meldt het AD. Volgens de krant eist Peter dat Nicol dit bedrag binnen drie dagen overmaakt. Een brief met daarin deze eis zou deze week zijn verstuurd. Daarin wordt Nicol verzocht om 1,68 miljoen euro te betalen.
Naar verluidt zouden de oud-geliefden eerder een vaststellingsovereenkomst hebben ondertekend waarin staat dat Nicol zich niet negatief over haar relatie met Peter mag uitlaten.
In de brief zouden zo'n veertien interviews en artikelen zijn opgesomd waarin Nicol zich niet aan deze afspraak hield. Peter rekent per overtreding 10.000 euro met daarbij een extra bedrag op basis van hoelang de overtreding zou hebben voortgeduurd.
Eerder werd bekend dat Nicol met een boek komt. Daarin zet ze haar levensverhaal uiteen, waarin ook haar samenzijn met Peter aan bod komt.
Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien
09:50Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen
09:03Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026